Wasze zdjęcia
  Galeria wrocławskich kotów

  Dzień Kota 2019

  Rozwiń
  Jaki prezent na Dzień Babci i Dziadka? [+KONKURS]

  Jaki prezent na Dzień Babci i Dziadka? [+KONKURS]

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Jaki prezent na Dzień Babci i Dziadka? [+KONKURS]
  1/4
  przejdź do galerii
  Dzień Babci i Dziadka zbliżają się wielkimi krokami. Zapewne wielu z nas wybór odpowiedniego prezentu dla seniora z tej okazji skutecznie spędza sen z powiek. Jaki zatem upominek wręczyć dziadkom?
  Kolejne krzyżówki, spersonalizowany kubek, odcisk dłoni wnuków czy patelnia, odpadają. Natomiast dobrym pomysłem może okazać się nowy, sprawdzony telefon z ratunkowym przyciskiem SOS i udogodnieniami dla seniorów.

  Dla wszystkich szukających ciekawego urządzenia, znana marka – myPhone – przygotowała ciekawy konkurs, w którym można wygrać profesjonalną, rodzinną sesję fotograficzną lub weekend w SPA.
  KONKURS

  Z początkiem stycznia wystartował konkurs myPhone dla wszystkich, którzy w terminie 14 stycznia – 14 lutego br. kupią telefon marki z serii dla seniora lub telefonów z klapką (koniecznie z przyciskiem SOS). Do zdobycia są wyjątkowe nagrody: sesja fotograficzna dla całej rodziny lub weekendowy pobyt w SPA dla dwóch osób!

  Aby wziąć udział wystarczy zarejestrować się na dedykowanej stronie: www.myphone.pl/konkurs-dzien-babci-i-dziadka-2019  wypełniając formularz. Na tej stronie dostępne są również: pełny opis warunków uczestnictwa oraz regulamin akcji.

  W formularzu należy napisać, w jaki sposób celebrujemy Dzień Babci i Dziadka. Nagrodzeni zostaną autorzy najbardziej oryginalnych, pomysłowych i kreatywnych odpowiedzi.
  Telefon dla seniora – czyli jaki?

  Dla starszych wiekiem dziadków idealny okaże się klasyczny telefon komórkowy specjalnie zaprojektowany z myślą o seniorach. Taki z funkcjami i udogodnieniami, które sprawiają, że jest on bardziej przyjazny i bezpieczny od zwykłych. Wybierając model warto więc zwrócić uwagę na: duży wyświetlacz, obrazkowe menu, duże przyciski ułatwiające wybór numeru, pojemną baterię zapewniającą długi czas rozmów oraz solidne wykonanie. Takie modele w swojej ofercie posiada polska marka myPhone, która słynie z telefonów komórkowych dedykowanych osobom starszym.

  Przycisk SOS na ratunek

  Urządzenia dla seniorów posiadają dodatkowo stację ładującą i przycisk funkcyjny SOS. Ten specjalny, programowalny klawisz daje możliwość nawiązania połączenia/wysłania wiadomości sms do wcześniej zaprogramowanego numeru za pomocą jednego kliknięcia. W efekcie, w razie niebezpieczeństwa, można w szybki i prosty sposób zawiadomić rodzinę, albo pogotowie oraz policję.

  Super prezent tanim kosztem

  W ofercie wielu marek, w tym myPhone, dostępne są telefony o różnych konstrukcjach: tradycyjne, z klapką lub z rozsuwaną klawiaturą, dlatego z pewnością dobierzemy odpowiedni model. A najpopularniejszymi modelami są: myPhone Halo 2, Halo S, czy np. Rumba. Warto dodać, że cena tych telefonów jest niewielka, bowiem model odpowiedni dla babci i dziadka można kupić już za 79 zł, a senior rodu na pewno to doceni.

  Przy okazji zakupu nowego telefonu, można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu – tj. zrobić babci prezent i zapewnić sobie niesamowitą pamiątkę, bo myPhone – producent telefonów komórkowych dla seniorów przygotował wyjątkowy konkurs.
  Ciekawym i wesołym akcentem przegotowanym z okazji Dnia Babci i Dziadka jest poradnik z quizem pomagający wybrać odpowiedni model dla seniora z portfolio marki. Więcej na: www.myphone.pl/jaki-prezent-na-dzien-babci-i-dziadka-2019

  Więcej o telefonach myPhone dla seniorów na: www.myphone.pl/category/telefony-dla-seniora

  Aby ułatwić wybór telefonu na prezent dla dziadka i babci – marka przygotowała na swojej stronie przydatny poradnik z quizem. Udzielone odpowiedzi pomogą dokonać odpowiedniego wyboru modelu, a co za tym idzie – sprawić radość dziadkom. Więcej na: www.myphone.pl/jaki-prezent-na-dzien-babci-i-dziadka-2019/

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo