Jaka Kobieta była Najważniejszą w Twoim życiu?

Materiał powstał we współpracy z Kobiety w karierze
“Nic nie było w stanie mnie zatrzymać i zabić moich marzeń o innym życiu a kiedy przyszedł moment, w którym sama mogłam o nim decydować - zwyczajnie odmówiłam podążania za utartym schematem i zaczęłam żyć według mojego planu, który od lat skrupulatnie sobie przygotowywałam.

Oczywiście, że na tej drodze pojawiały się wyzwania i porażki, ale ponad wszystko cenię w sobie poczucie swobody i wolności, która towarzyszy mi w pokonywaniu przeciwności losu i budowaniu własnego życia i biznesu. Możliwość nieograniczonego niczym wyboru własnej drogi, świadomość że sami kierujemy swoim losem - to absolutnie wyzwala i motywuje”- pisze w swojej książce “Kobiety w Karierze” Beatrice Bartlay, międzynarodowy Trener Biznesu i Rozwoju osobistego, która uczy jak skutecznie stawiać i osiągać życiowe i biznesowe cele.

W oparciu o swoje życiowe doświadczenie oraz ponad 20 letnie trenerskie i biznesowe, a także po spędzeniu wielu godzin z tysiącami kobiet zauważyła, że kobiety na całym świecie borykają się z podobnymi problemami, rozterkami i dylematami i nie wykorzystują w pełni swojego potencjału. Są zagubione, niepewne, bezsilne i wiele z nich nie ma stabilnej sytuacji finansowej. Żyją w oparciu o stereotypy, przekonane, że czegoś im nie wolno lub nie wypada. Tkwią w mentalnych więzieniach, których próg przekroczyły z własnej woli.

Spotykała na swojej drodze także kobiety pełne energii, które chciałyby coś w swoim życiu zmienić, ale nie wiedzą jak to zrobić, nie mają pomysłu na siebie i nie wiedzą, kiedy te zmiany wprowadzić w życie. Poznała też kobiety wypalone zawodowo, które straciły sens życia, stojące przed dylematem “co ze mną dalej?”. Wracać do korporacji, do biznesu, czy rzucić to wszystko i zaszyć się gdzieś daleko w ciszy.

A jaką Kobietą Ty jesteś? Jaką drogą podążasz? Czy w powyższych historiach jest fragment Twojej? Czy jesteś pewną siebie, silną osobą i sama poradzisz sobie w każdej trudnej sytuacji? Czy umiesz zarządzać czasem tak, aby mieć również czas dla siebie? Czy masz przekonanie, że jedyną rolą kobiety jest zajmowanie się rodziną i domem? Na jak długo starczy Ci oszczędności, jeśli stracisz pracę lub Twój partner życiowy ją straci? Czy masz narzędzia

Święto Kobiet to (nie) zwykły czas, aby zatrzymać się w natłoku aktywności i zatroszczyć się o siebie. Stanąć przed lustrem o poranku i powiedzieć sobie: Kocham i Szanuję Siebie. A potem podarować sobie świeże, ciętę kwiaty i usiąść przy gorącym cappucino i odpowiedzieć sobie na powyższe pytania, pozwolić sobie na poszukanie w sobie Wyjątkowej Siebie, która w głębi serca każdego dnia będzie tak właśnie się czuła.

Wiesz, że masz wsparcie Wyjątkowych Kobiet na grupie #KobietywKarierze na facebook? https://www.facebook.com/groups/401226933990546/permalink/616968615749709
Ona jest dla Ciebie, ale bez Ciebie nie będzie istniała. To w niej możesz zainspirować się Innymi:
Kanią KM - zmotywuje Cię do nienaginania się do woli Innych,
Karo Mazur - pokaże Ci, jak być w 100% sobą i zbudować swoj brand na FB,
Daria T. A. Hołubowicz - nauczy Cię jak o stream yard wyprzedzić konkurencję,
Alex - poprowadzi Cię krok po kroku, abyś umiała skutecznie inwestować swoją energię i czas.
Poznać dalszą historię Beatrice Bartlay - Kobiety wolnej finansowo, która już wkrótce wyruszy w podróż dookoła świata.
POZNAĆ SIEBIE i Sekret Sprawdzonej Metody, aby Zostać Pewną Siebie, Szczęśliwą Kobietą i Wreszcie ŻYĆ Na Własnych Warunkach.
Zacznij od bezpłatnego rozdziału książki “Kobiety w Karierze” - częstuj się linkiem tutaj: bit.ly/37IEE2H
A potem spotkaj się z Nami na żywo na Warsztatach Kobiety w Karierze, 5.06.2021 w Polanicy :) Jestem ciekawa rozmowy z Tobą i Twoich refleksji. Bilety mona kupić tutaj: bit.ly/3rCiMzD

Więcej o Beatrice Bartlay

Beatrice Bartlay - Nie pochodzi z bogatej rodziny, nie odziedziczyła żadnego spadku, w obcym kraju bez żadnych znajomości i pożyczonego kapitału osiągnęła spektakularny sukces w biznesie. Sama zadbała o swoją stabilność i niezależność finansową. Na własnej skórze doświadczyła wszystkich możliwych blasków i cieni bycia kobietą sukcesu.Aktywnie wspiera kobiety nie tylko na warsztatach, często jeste zapraszana i uczestniczy w kampaniach
Equal Work- Equal Pay – Równa Płaca Dla Kobiet Za Tą Samą Pracę Jaką Wykonują Mężczyźni
Glass Ceiling – kampania przeciwko blokowaniu awansu kobiet na wysokie stanowiska menagerskie.
Twarz Kampanii You Are Not Alone zorganizowanej przez rząd brytyjski przeciwko przemocy w rodzinie.
Za swoją działalność biznesową i na rzecz kobiet została wybrana przez Federation of Small Businesses do grona 100 kobiet godnych do naśladowania w biznesie.
Na jej autorskich warsztatach ‘Kobiety w Karierze‘ dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z kobietami na całym świecie. Chciałabym, aby ta wiedza zainspirowała do działania również i Ciebie.

  • 23 lata w Biznesie
  • £52 MLN Osobistej Sprzedaży
  • 5 Brytyjskich Prestiżowych Nagród Biznesu
  • 3 Książki
  • 260 Publikacji w Mediach Brytyjskich
  • Setki Wywiadów dla Międzynarodowych stacji Radia i TV
  • Tysiace Wyszkolonych Osób na całym świecie

Wybrana przez brytyjską Federation of Small Business do grona 100 kobiet w Wielkiej Brytanii godnych do naśladowania w biznesie.

Twarz Kampanii 'You Are Not Alone' zorganizowanej przez rząd brytyjski.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska