Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Inwestycje drogowe w 2017 roku (KALENDARIUM)

Redakcja
Jakie inwestycje czekają nas w przyszłym roku we Wrocławiu i okolicach? Które remonty rozpoczną się, a które zakończą? Zobacz na kolejnych slajdach, co czeka kierowców w kolejnych miesiącach. Slajdy obejrzysz posługując się klawiszami strzałek na klawiaturze albo przyciskami myszy, a na urządzeniach mobilnych - gestami.STYCZEŃPojedziemy ulicą Dyrekcyjną. Jej fragment od ul. Borowskiej do tymczasowego dworca PKS był remontowany w ramach budowy galerii handlowej Wroclavia. Nieoficjalny termin otwarcia ulicy to 31 grudnia tego roku.– Kładka Zwierzyniecka. Zostanie wybrany wykonawca remontu liczącej 40 lat kładki. Wymaga ona kompleksowego remontu i przebudowy. Rozpisano już przetarg.– Rozpoczną się prace na ul. Pszczelarskiej w ramach przebudowy Parafialnej, Pawiej i Pszczelarskiej, to duża inwestycja na Wojszycach i Ołtaszynie.Zobacz na kolejnych slajdach, co czeka kierowców w kolejnych miesiącach. Slajdy obejrzysz posługując się klawiszami strzałek na klawiaturze albo przyciskami myszy, a na urządzeniach mobilnych - gestami.
Jakie inwestycje czekają nas w przyszłym roku we Wrocławiu i okolicach? Które remonty rozpoczną się, a które zakończą? Zobacz na kolejnych slajdach, co czeka kierowców w kolejnych miesiącach. Slajdy obejrzysz posługując się klawiszami strzałek na klawiaturze albo przyciskami myszy, a na urządzeniach mobilnych - gestami.STYCZEŃPojedziemy ulicą Dyrekcyjną. Jej fragment od ul. Borowskiej do tymczasowego dworca PKS był remontowany w ramach budowy galerii handlowej Wroclavia. Nieoficjalny termin otwarcia ulicy to 31 grudnia tego roku.– Kładka Zwierzyniecka. Zostanie wybrany wykonawca remontu liczącej 40 lat kładki. Wymaga ona kompleksowego remontu i przebudowy. Rozpisano już przetarg.– Rozpoczną się prace na ul. Pszczelarskiej w ramach przebudowy Parafialnej, Pawiej i Pszczelarskiej, to duża inwestycja na Wojszycach i Ołtaszynie.Zobacz na kolejnych slajdach, co czeka kierowców w kolejnych miesiącach. Slajdy obejrzysz posługując się klawiszami strzałek na klawiaturze albo przyciskami myszy, a na urządzeniach mobilnych - gestami. fot. Weronika Skupin, n/z ul. Dyrekcyjna, 21.12.2016
Jakie inwestycje czekają nas w przyszłym roku we Wrocławiu i okolicach? Które remonty rozpoczną się, a które zakończą? Zobacz na kolejnych slajdach, co czeka kierowców w kolejnych miesiącach. Slajdy obejrzysz posługując się klawiszami strzałek na klawiaturze albo przyciskami myszy, a na urządzeniach mobilnych - gestami.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska