Inwestycja Opatowicka 2.0 - wrocławskie wille

Materiał informacyjny DOT DEVELOPMENT SP. Z O.O. SP. K.
Udostępnij:

Opis
Inwestycja Opatowicka 2.0 to zespół 9 domów jednorodzinnych w zabudowie dwulokalowej, zlokalizowanej na obrzeżach Wrocławia. Osiedle to, powstanie w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów miasta jakim są Krzyki. Inwestycja jest już drugim etapem realizowanym w malowniczej lokalizacji, w bliskiej odległości Odry.

W ofercie znajdą Państwo lokale o powierzchni 100 lub 130 m2. Każdy z nich ma dostęp do prywatnego, przestronnego ogrodu. Do lokalu przynależą dwa miejsca postojowe, dla wygody przyszłych mieszkańców, jedno z nich zostanie przygotowane w formie wiaty garażowej.

Osiedle zostało zaprojektowane tak, by zapewnić dostęp do światła słonecznego niezależnie od lokalu. Projektując bryłę budynku, zwróciliśmy uwagę by stworzyć jasne pomieszczenia. Skupiliśmy się więc na dużych przeszkleniach, ze szczególnym naciskiem na strefę dzienną.

Inwestycja Opatowicka 2.0 została zaprojektowana w oparciu o nowoczesne trendy architektoniczne. Jasna elewacja oraz pokrycie dachu, w połączeniu z drewnem na elewacji, zapewnią niepowtarzalny wygląd osiedla.

Lokalizacja
Inwestycja Opatowicka 2.0 znajduje się w wyjątkowym miejscu. Dojazd do ścisłego centrum Wrocławia zajmuje jedynie 10 minut. Komunikacja z pozostałymi częściami miasta będzie jeszcze lepsza przez powstającą, 3 kilometry od inwestycji, Aleję Wielkiej Wyspy. W odległości 200 metrów od osiedla usytuowane są przystanki komunikacji miejskiej, którą dostać można się do rynku.

Opatowicka 2.0 to niepowtarzalne miejsce, łączące w sobie zarówno uroki miasta Wrocław, jak i zielonych terenów rekreacyjnych. Inwestycje otaczają ścieżki spacerowe i rowerowe, obszary objęte programem Natura 2000 oraz rzeka Odra. Okolicę tworzy luźna zabudowa jednorodzinna, która gwarantuje ciszę i możliwość odpoczynku od miejskiego zgiełku.

Realizacja
2023

Lokalizacja
Wrocław, Krzyki, ul. Opatowicka

Rodzaj zabudowania
Dom jednorodzinny w zabudowie dwulokalowej

Nasz zespół składa się z osób posiadających wieloletnie doświadczenie na rynku deweloperskim. Podczas projektowania naszych inwestycji dbamy o to, by zapewnić przyszłym mieszkańcom miejsca unikatowe. Warunek jaki lokalizacja musi jednocześnie spełniać, to dobry dojazd do centrum Wrocławia oraz bliski dostęp do komunikacji miejskiej. Nasze osiedla powstają w otoczeniu luźnej zabudowy jednorodzinnej, co zapewnia kameralny klimat. Wybieramy lokalizacje otoczone zielenią oraz umożliwiające rekreacyjne uprawianie sportu, na świeżym powietrzu.