Inwestujesz w nieruchomości? Adres Kukuczki 7 to trafny wybór!

km
Lokaty tylko chronią przed inflacją. Akcje są ryzykowne. Istnieje jednak inna droga do niezależności finansowej – inwestowanie w nieruchomości. Z punktu widzenia osoby przedsiębiorczej zakup mieszkania pod wynajem jest dobrym sposobem na zapewnienie sobie stałych i przewidywalnych dochodów, a w efekcie bezpieczeństwa finansowego.

Lokaty tylko chronią przed inflacją. Akcje są ryzykowne. Istnieje jednak inna droga do niezależności finansowej – inwestowanie w nieruchomości. Z punktu widzenia osoby przedsiębiorczej zakup mieszkania pod wynajem jest dobrym sposobem na zapewnienie sobie stałych i przewidywalnych dochodów, a w efekcie bezpieczeństwa finansowego.

Mieszkania w inwestycji Kukuczki 7 wyróżniają się w tym kontekście bardzo wyraźnie. Od samego początku były zaplanowane również z myślą o inwestorach kupujących nieruchomości na wynajem, projektowane w stałej konsultacji z ekspertem ds. architektury, Kacprem Kaczmarkiem działającym przy Stowarzyszeniu Właścicieli Nieruchomości Na Wynajem „Mieszkanicznik”. W efekcie powstały mieszkania, które można łatwo dostosować do potrzeb poszczególnych kupujących.

-Inwestorzy kupujący mieszkania na wynajem przy zakupie kierują się portfelem a nie sercem. Sam inwestuję w nieruchomości i doskonale znam potrzeby tej grupy. Bardzo zwracamy uwagę na to jak zaprojektowanie są mieszkania. Zbędne są dla nas metry kwadratowe, za które musimy zapłacić, a których potem nie wynajmiemy, myślę tu o niepotrzebnych dużych korytarzach czy pokojach, których nie można sensownie umeblować – mówi Kacper Kaczmarek.

-Mając to wszystko na uwadze od samego początku mieszkania projektowane były z myślą o zwrocie z inwestycji (ROI). Bardzo łatwo je przeprojektować i uzyskać inną liczbę pokoi. W salonach i dużych sypialniach przewidzieliśmy większą liczbę okien by klient mógł dowolnie zmieniać układ pomieszczeń dostosowany do własnych potrzeb – dodaje Kaczmarek – Nie ma przeszkód by rodzina, która spodziewa się kolejnego potomka wydzieliła z dużego salonu dodatkowy pokój lub dużą sypialnię podzieliła na dwa mniejsze pokoje. W mieszkaniach zaprojektowano ogrzewanie podłogowe dzięki temu pokoje (nawet te małe) nie są "zagracone" przez duży gabaryt grzejnika i każdy kawałek podłogi można dowolnie umeblować”.

Atrakcyjna lokalizacja

Dla sukcesu inwestycji jest również ważna lokalizacja. Budynek Kukuczki 7 trafia pod tym względem w dziesiątkę. Zlokalizowany został w atrakcyjnej dzielnicy Krzyki, na osiedlu Gaj. Gwarantuje pełną infrastrukturę ( szkoły i przedszkola, Aquapark centrum handlowe) oraz dzięki licznym tramwajom i autobusom zapewnia szybki dojazd do najważniejszych miejsc Wrocławia. W szczególności trzeba tu wspomnieć o bliskości Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego oraz Wydziału Farmacji Uniwersytetu Medycznego a także niedalekiej odległości położonego Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Finansów. W pobliżu do dyspozycji mieszkańców są liczne tereny rekreacyjne, ścieżki rowerowe oraz parki ( Południowy i Skowroni). Nie brakuje klimatycznych kafejek, pizzerii a nawet włoskiej kuchni.

- Trendy pokazują jedno, mamy coraz bardziej mobilne społeczeństwo, które nie chce się przybijać na stałe do jednego adresu na całe życie. Coraz więcej mieszkań będzie kupowane przez inwestorów i wynajmowane. Inwestycja w mieszkania przy Kukuczki 7 mówiąc językiem mieszkaniczników "spina się" – mówi Kacper Kaczmarek – Dla niewtajemniczonych znaczy to nic innego jak fakt iż raty kredytu są niższe niż wpływy czynszów od najemców, a tylko wtedy mamy do czynienia z dobrą inwestycją. Wszystkich zainteresowanych tematyką wolności finansowej dzięki inwestowaniu w nieruchomości zapraszam na stronę Stowarzyszenia Mieszkanicznik www.mieszkanicznik.org.pl oraz na nasze lokalne spotkania.

Korzystne źródła finansowania

Inwestycja w nieruchomości to inicjatywa, która musi być rozsądnie sfinansowana. Jedną z najtańszych form finansowania zakupu jest kredyt hipoteczny. Pozwala on młodym przedsiębiorczym ludziom na znacznie szybsze działanie, jednak wymaga rozeznania w rynku oraz fachowej wiedzy. W przypadku Kukuczki 7 klienci mają możliwość skorzystania z profesjonalnego doradztwa, dzięki któremu proces wyboru instytucji kredytującej odbywa się znacznie szybciej.

- Dokładnie analizujemy wszystkie oferty bankowe pod wieloma kryteriami, takimi jak: oprocentowanie, prowizja, warunki spłaty oraz możliwości wcześniejszej spłaty kredytu, dodatkowe ubezpieczenia, warunki zmiany oprocentowania oraz szybkość podejmowania decyzji przez bank. Warto zapoznać się z ofertami przynajmniej kilku banków, aby wybrać najlepszy kredyt mieszkaniowy – mówi Adam Ryszczyk, dyrektor ds. kredytów i instrumentów finansowych, Partner Capital Group.

- Nasi eksperci są mobilni, spotykają się z Klientem w dowolnie uzgodnionym miejscu. Zapewniamy uproszczoną procedurę, pomagamy wypełnić wymagane dokumenty koordynujemy cały proces przyznawania kredytu co gwarantuje Klientowi oszczędność jego cennego czasu – dodaje Adam Ryszczyk. – Naszym nadrzędnym celem jest wybór dla Klienta najkorzystniejszej dla niego oferty kredytowej.

Profesjonalnie wykończone “pod klucz”

Niezmiernie istotną cechą mieszkań przy ul. Kukuczki 7 jest możliwość odebrania ich, gotowych do wprowadzenia się. Jest to możliwe dzięki strategii przyjętej przez dewelopera. Partner Capital Group oferuje dwa warianty wykończenia “pod klucz”: Pakiet Standard (z myślą o inwestorach) i Pakiet Premium (zapewniający indywidualny sposób wykończenia mieszkania). W efekcie zaraz po otrzymaniu kluczy można rozpocząć wynajem, tym samym mieszkanie znacznie szybciej zacznie na siebie zarabiać.

- Europejskim standardem jest oddawanie mieszkań wykończonych „pod klucz”, gotowych do wprowadzenia się. Jest to całkowicie zgodne z naszym rozumieniem wygody. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy zespół architektów i inżynierów budowy z pracowni Partner Design. Są to doświadczeni profesjonaliści, dla których architektura i aranżacja wnętrz to życiowa pasja – mówi Edyta Kołodziej, dyrektor sprzedaży Partner Capital Group. – Dzięki temu każdy realizowany projekt jest traktowany w sposób ściśle indywidualny, zgodny z oczekiwaniami inwestora, co gwarantuje unikatowy i niepowtarzalny efekt końcowy.

- _To także duża oszczędność czasu i pieniędzy oraz uniknięcie niepotrzebnych nerwów związanych z brakiem profesjonalizmu przypadkowych ekip remontowych. Zdecydowana większość naszych Klientów decyduje się na zakup mieszkania w opcji „pod klucz” _– podkreśla Edyta Kołodziej.

Dokładne informacje można uzyskać w biurze sprzedaży zlokalizowanym bezpośrednio na terenie inwestycji, Kukuczki 7 www.kukuczki7.pl/price otwartym od poniedziałku do soboty. Doradcy chętnie omówią szczegółowo ofertę oraz przedstawią szereg korzyści wynikających z zakupu mieszkania.

Co dziesiąty Polak kupuje podróbki

Wideo

Materiał oryginalny: Inwestujesz w nieruchomości? Adres Kukuczki 7 to trafny wybór! - Gazeta Wrocławska