Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Impel z nowymi usługami do walki z koronawirusem

materiał informacyjny
Rynek usług w obliczu epidemii stanął przed dużym wyzwaniem. Zmiana potrzeb i priorytetów wśród klientów zrodziła konieczność szybkiego przeorganizowania modelu pracy, dostosowania się do aktualnych wymogów i stworzenia nowych produktów. Impel – lider rynku usług outsourcingowych w Polsce – rozszerzył ofertę i wprowadził nowe rozwiązania wspierające instytucje oraz przedsiębiorstwa w walce z epidemią koronawirusa.

Nowy wymiar dotychczasowych usług

Wraz z wprowadzeniem nowych usług, Impel rozszerza i dostosowuje również te, świadczone na co dzień, które dziś stały się kluczowe dla sprawnego i efektywnego funkcjonowania wielu przedsiębiorstw, instytucji czy placówek medycznych.

Impel jest obecny w ponad 100 szpitalach, także jednoimiennych, gdzie realizowana jest usługa opieki przy pacjencie. Dodatkowo personel Grupy utrzymuje czystość, zarządza techniką i bezpieczeństwem dostępu czy prowadzi kuchnię szpitalną, która dostarcza wyżywienie pacjentom chorującym na COVID-19. Oferujemy także szereg innych usług, które dziś nabrały nowego znaczenia. Dla jednego z naszych klientów – sieci detalicznej – realizujmy m.in. usługę dezynfekcji koszyków ręcznych oraz metalowych w ponad 1500 sklepach. Dzięki doświadczeniu i zasobom naszej firmy możemy zarówno wprowadzać nowe, jak i dostosowywać i rozszerzać dotychczasowe usługi do potrzeb naszych klientów i wymogów związanych z epidemią koronawirusa – podkreśla Jakub Dzik, wiceprezes zarządu Impel S.A.

Działania Grupy Impel w czasie epidemii koronawirusa

Impel to największa w Polsce grupa firm specjalizujących się w outsourcingu usług dla instytucji i przedsiębiorstw. Wraz z błyskawicznym dostosowaniem usług oraz produktów do nowych wytycznych i potrzeb klientów w czasie epidemii koronawirusa, Grupa Impel udziela także różnego rodzaju pomocy i wsparcia, aby przeciwdziałać skutkom epidemii.

  • Grupa Impel przekazała 100 tys. zł na zakup środków ochrony osobistej na rzecz Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu.
  • Spółka Impel Delivery przekazała maseczki chirurgiczne Wojewódzkiemu Szpitalowi Specjalistycznemu im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu.
  • Spółka Impel Catering przez miesiąc przygotowuje i przekazuje posiłki 60 ratownikom medycznym pracującym w szpitalu jednoimiennym przy ul. Koszarowej we Wrocławiu.
  • Impel prowadzi kampanię informacyjną #UWAGAODWAGA, aby pokazać pracowników i współpracowników Grupy Impel, którzy na różnych stanowiskach walczą z epidemią koronawirusa, są to m.in. salowe, sanitariusze, opiekunowie medyczni, służby sprzątające, pracownicy ochrony oraz kuchni szpitalnych i dystrybucji posiłków.
  • Spółka Brokers Union przekazała środki do dezynfekcji osobistej i dezynfekcji powierzchni Opolskiemu Centrum Onkologii im. prof. Tadeusza Koszarowskiego w Opolu oraz Wojewódzkiemu Szpitalowi Specjalistycznemu im. św. Jadwigi w Opolu.

Więcej informacji znajdziecie na stronie:
https://www.impel.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Co dalej z cenami sprzętu AGD?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska