II LIGA. Śląsk II Wrocław - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:2. Skuteczna Pogoń... rezerw Śląska

Gola na 2:2 strzelił Przemysław Bargiel, ale wcześniej zmarnował dwie „setki”
Gola na 2:2 strzelił Przemysław Bargiel, ale wcześniej zmarnował dwie „setki” Adriana Ficek/slaskwroclaw.pl
II LIGA. Rezerwy Śląska Wrocław zremisowały z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 2:2 w meczu 7. kolejki eWinner 2 ligi. Beniaminek prowadził przy Oporowskiej już 2:0, ale Śląsk wyszarpał punkt.

W sobotnie południe na Oporowską zawitał beniaminek eWinner 2 ligi Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Goście dość niespodziewanie wyszli na prowadzenie tuż przed przerwą i podwyższyli je zaraz po niej.

WKS za sprawą Piotra Celebana i Przemysława Bargiela wyrównał i dopisał sobie kolejny punkt. Warto dodać, że Bargiel zmarnował wcześniej dwie stuprocentowe sytuacje w drugich 45 minutach. Po siedmiu meczach ma ich 10.

7. kolejka eWinner 2. ligi

Śląsk II Wrocław - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:2 (0:1)
Bramki: Celeban 66, Bargiel 82 - Lisowski 45, Wrzesiński 52.
Śląsk: Boruc - Caliński, Celeban, Pawelec, Wypart (82. Szmigiel) - Krocz (73. Kotowicz), Zawadzki (82. Michalski), Młynarczyk, Olejniczak (73. Jezierski), Bargiel - Marchewka (82. Konstanty).
Pogoń: Haluch - Zimmer, Zembrowski, Gładysz, Łoś (68. Gzieło) - Kalinowski (79. Jaroń), Owczarek, Kołaczek, Wrzesiński, Lisowski (68. Sacharuk) - Sarmiento (68. Theus).

Pozostałe wyniki:

Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg 0:0
Wisła Puławy - Wigry Suwałki 0:0
Znicz Pruszków - KKS 1925 Kalisz 0:1 (Gawlik 11)
Ruch Chorzów - Chojniczanka Chojnice 2:1 (Foszmańczyk 13, Szczepan 58 - Klichowicz 6)
Motor Lublin - GKS Bełchatów 4:0 (Ceglarz 13, Fidziukiewicz 53, 63, Firlej 86)
Radunia Stężyca - Sokół Ostróda 2:0 (Surdykowski 38, Stępień 67)
15 września: Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków, Pogoń Siedlce - Lech II Poznań.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0