I Bieg Charytatywny

  nnb

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  I Bieg Charytatywny
  WEŹ udział w I edycji BIEGU CHARYTATYWNEGO dla Bezpieczna przystań - hospicjum dla dzieci w jednym z najchętniej odwiedzanych parków we Wrocławiu. To idealny BIEG dla osób, które BIEGAJĄ i lubią POMAGAĆ ‼
  I Bieg Charytatywny
  BIEG CHARYTATYWNY dla Bezpiecznej Fundacji
  KIEDY – 7.09.2019R.
  GDZIE – WROCŁAW - PARK POŁUDNIOWY
  START – GODZ. 10:00
  DYSTANS – 5 KM i 10 KM

  I BIEG CHARYTATYWNY TO DLA NAS WYJĄTKOWE WYDARZENIE.


  Od 13 lat pomagamy nieuleczalnie chorym dzieciom w walce z chorobą. Zebrane środki z biegu przeznaczymy na budowę stacjonarnego hospicjum dla dzieci, aby zapewnić im kompleksową i specjalistyczną opiekę medyczną.

  Co należy zrobić, aby uczestniczyć w biegu ?
  Wystarczą 4 proste kroki:
  1. ☑ WEJDŹ NA stronę www: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4732, wybierz odpowiedni dla SIEBIE dystans 5 lub 10 km,
  2. ☑ OPŁAĆ PAKIET STARTOWY , z których środki zostaną przekazane na budowę stacjonarnego hospicjum dla nieuleczalnie chorych dzieci,
  3. ☑ Pokonaj wybrany dystans, a jeśli jesteś zaprawionym biegaczem i popraw swoją życiówkę, spal trochę kalorii i świetnie się baw POMAGAJĄC !
  4. ☑ Możesz też zaprosić do BIEGU przyjaciela, rywala czy osobą z którą już od dawna chciałeś się zmierzyć i pobiegać.


  Zebrane środki z opłat startowych, wsparcia sponsorów przeznaczymy na budowę stacjonarnego hospicjum dla dzieci, którego koszt to 13 mln zł, aby zapewnić im kompleksową i specjalistyczną opiekę medyczną.

  Jeśli masz ochotę dołączyć do wydarzenia: jesteś uczestnikiem, chcesz zostać partnerem / sponsorem, wolontariuszem wydarzenia? Chcesz pomóc w inny sposób? Jesteś fotografem i robisz zdjęcia 🎥, prowadzisz imprezy 🎤 i chcesz wziąć aktywny udział w imprezie? A może w inny sposób chcesz się zaangażowań ? Skontaktuj się z nami: [email protected] Twoja pomoc będzie ogromnym wsparciem i sprawi, że BIEG będzie niesamowity!!!
  Każdy KTO weźmie udział w BIEGU jest dla nas zwycięzcą i bohaterem! Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w biegu i pomocy.
  Do zobaczenia na STARCIE!
  Zespół Bezpiecznej Przystani

  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo