Groźny wypadek na AOW. Lądował śmigłowiec LPR

szZaktualizowano 
zdjęcie ilustracyjne Jaroslaw Jakubczak / Polska Press
Przed godz. 17 doszło do groźnego wypadku na AOW, na węźle Wrocław Północ łączącym obwodnicę z drogą S5.

Aktualizacja godz. 20.45
Utrudnienia dobiegły końca.

Aktualizacja godz. 20.15
Prawy pas ruchu zablokowany, ruch odbywa się pasami lewym i środkowym.

Aktualizacja godz. 18.25
Korek w stronę Warszawy zaczyna się już na węźle Stadion i ma ok. 8 km.

Aktualizacja godz. 18.15
Zablokowane dwa pasy ruchu.

Ruch w kierunku Warszawy odbywa się lewym pasem.

***
Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych oraz ciężarówki. Jedna osoba jest ciężko ranna, na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Droga w kierunku Warszawy jest zablokowana. Potężne korki występują z obu stron obwodnicy. Mają po kilka kilometrów.

ZOBACZ TEŻ:

Wypadek cysterny i dwóch aut na A4. Siedem osób rannych

polecane: Flesz: Ceny owoców i warzyw niezmiennie na bardzo wysokim poziomie.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 20

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość
2019-05-30T17:46:48 02:00, gość:

Na całej AOW powinno być ograniczenie do 110 km/h.

Co to za autostrada ze zjazdem co kilometr.

2019-05-30T21:47:37 02:00, Gość:

Na całej to przesada ale w rejonach węzłów pełna zgoda i to nawet do 100km/h. Za każdym razem jak jadę przy węźle Wrocław-Północ i widzę te auta tasujące się na pełnej prędkości na 4 pasach zastanawiam się kiedy będzie konkretny dzwon. Wg mnie brak tam ograniczenia to błąd GDDKiA.

2019-05-31T08:19:56 02:00, ...:

A może lepiej brać przykład z sąsiadów i zneść ograniczenia na autostradach??

Na autostradach być może ale nie na obwodnicach !!!! Gdzie stale są zmiany pasa ruchu przez kierowców !!!!

G
Gość
2019-05-30T17:46:48 02:00, gość:

Na całej AOW powinno być ograniczenie do 110 km/h.

Co to za autostrada ze zjazdem co kilometr.

2019-05-30T21:47:37 02:00, Gość:

Na całej to przesada ale w rejonach węzłów pełna zgoda i to nawet do 100km/h. Za każdym razem jak jadę przy węźle Wrocław-Północ i widzę te auta tasujące się na pełnej prędkości na 4 pasach zastanawiam się kiedy będzie konkretny dzwon. Wg mnie brak tam ograniczenia to błąd GDDKiA.

2019-05-31T11:18:51 02:00, Gość:

A co da ograniczenie prędkości ?

Jadąc wolniej ma się więcej czasu na decyzję. Mniej gwałtownych manewrów. Bardziej płynny ruch. Jadąc 140 często patrze się w tył zamiast do przodu bo stale ktoś z tyłu najeżdza. I to nie tylko na lewym pasie (bo można wyprzedzać na kazdym pasie)

G
Gość
2019-05-31T18:27:25 02:00, Gość:

Dziś znów jest tam wypadek czy bariery wymieniają?

Tak był znowu wypadek :(

Dlatego 110km/h byłoby bezpieczniej i szybciej ... każdy korek po wypadku to conajmniej 1 godz czasu stania.

G
Gość

Dziś znów jest tam wypadek czy bariery wymieniają?

G
Gość
2019-05-30T17:46:48 02:00, gość:

Na całej AOW powinno być ograniczenie do 110 km/h.

Co to za autostrada ze zjazdem co kilometr.

2019-05-30T21:47:37 02:00, Gość:

Na całej to przesada ale w rejonach węzłów pełna zgoda i to nawet do 100km/h. Za każdym razem jak jadę przy węźle Wrocław-Północ i widzę te auta tasujące się na pełnej prędkości na 4 pasach zastanawiam się kiedy będzie konkretny dzwon. Wg mnie brak tam ograniczenia to błąd GDDKiA.

A co da ograniczenie prędkości ?

...
2019-05-30T17:46:48 02:00, gość:

Na całej AOW powinno być ograniczenie do 110 km/h.

Co to za autostrada ze zjazdem co kilometr.

2019-05-30T21:47:37 02:00, Gość:

Na całej to przesada ale w rejonach węzłów pełna zgoda i to nawet do 100km/h. Za każdym razem jak jadę przy węźle Wrocław-Północ i widzę te auta tasujące się na pełnej prędkości na 4 pasach zastanawiam się kiedy będzie konkretny dzwon. Wg mnie brak tam ograniczenia to błąd GDDKiA.

A może lepiej brać przykład z sąsiadów i zneść ograniczenia na autostradach??

M
Marcin Szewczyk ECLS

Zajmę się odszkodowaniem osób które ucierpiały w kolizji.

Więcej informacji na ECLS.PL -

G
Gość
2019-05-30T17:46:48 02:00, gość:

Na całej AOW powinno być ograniczenie do 110 km/h.

Co to za autostrada ze zjazdem co kilometr.

Na całej to przesada ale w rejonach węzłów pełna zgoda i to nawet do 100km/h. Za każdym razem jak jadę przy węźle Wrocław-Północ i widzę te auta tasujące się na pełnej prędkości na 4 pasach zastanawiam się kiedy będzie konkretny dzwon. Wg mnie brak tam ograniczenia to błąd GDDKiA.

G
Gość
2019-05-30T19:17:41 02:00, Gość:

I jeszcze jedna kolizja w stronę autostrady. Zapewne kierowcy chcieli zobaczyć z bliska wypadek. Mieli dużo czasu żeby sobie popatrzeć.

ze 160km/h cięzko wyhamować.

G
Gość
2019-05-30T17:46:48 02:00, gość:

Na całej AOW powinno być ograniczenie do 110 km/h.

Co to za autostrada ze zjazdem co kilometr.

2019-05-30T18:57:21 02:00, Gość:

Dla ciebie. Trzeba myśleć jak się jedzie. Każdy musi myśleć

2019-05-30T19:46:59 02:00, Gość:

Też chciałbym ograniczenia. I jego egzekwowania. to tylko 22km !!

22 km ma A8. Tu się nie nadrobi opóźnienia. A wielu tak myśli :(

Dlatego 110km/h jest OK.

G
Gość
2019-05-30T17:46:48 02:00, gość:

Na całej AOW powinno być ograniczenie do 110 km/h.

Co to za autostrada ze zjazdem co kilometr.

2019-05-30T18:57:21 02:00, Gość:

Dla ciebie. Trzeba myśleć jak się jedzie. Każdy musi myśleć

Też chciałbym ograniczenia. I jego egzekwowania. to tylko 22km !!

P
Paweł

"Łądował śmigłowiec LPR" - tak to mógłby powiedzieć Sutryk, ale on ma problemy z "R", nie "L" ;)

G
Gość

I jeszcze jedna kolizja w stronę autostrady. Zapewne kierowcy chcieli zobaczyć z bliska wypadek. Mieli dużo czasu żeby sobie popatrzeć.

G
Gość
2019-05-30T17:46:48 02:00, gość:

Na całej AOW powinno być ograniczenie do 110 km/h.

Co to za autostrada ze zjazdem co kilometr.

Dla ciebie. Trzeba myśleć jak się jedzie. Każdy musi myśleć

G
Gość

Szkoda strzępić ryja na to co się dzieje na drogach we Wrocławiu i okolicy 😎

Dodaj ogłoszenie