Groźny wypadek ciężarówki i busa na drodze nr 8 Wrocław - Kłodzko (ZDJĘCIA)

Jerzy Wójcik
Jerzy Wójcik
Zaktualizowano 
Bardzo groźnie wyglądający wypadek na drodze krajowej nr 8 Wrocław - Kłodzko. Doszło do niego w środę przed godziną 14. Rannego kierowcę busa do szpitala przetransportowała załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

AKTUALIZACJA: Utrudnienia zakończyły się w środę przed godz. 20
Do wypadku doszło na drodze nr 8 w pobliżu Cieszyc, na wysokości baru "Pod topolami" (102. kilometr DK8). Po zderzeniu samochodu ciężarowego z busem, ten drugi pojazd został bardzo mocno uszkodzony. Ze zniszczonej kabiny busa strażacy musieli wyciągnąć rannego kierowcę. Został on przekazany załodze Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, która zabrała go do szpitala.

Sama droga jest zablokowana, ale objazd miejsca wypadku jest możliwy przez pobliski parking. Przed miejscem zdarzenia z obu stron (od Wrocławia i Kłodzka) tworzą się wielokilometrowe korki. Choć objazd funkcjonuje, to ruch toczy się tamtędy bardzo wolno. Służby jeszcze nie usunęły z drogi rozbitych pojazdów.

ZOBACZ TAKŻE: TRAGICZNY WYPADEK NA PRZEJEŹDZIE KOLEJOWYM - ZGINĘŁO 5 OSÓB

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 16

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-06-19T18:18:16 02:00, Gość:

Ile jeszcze ofiar musi zginąć żeby wprowadzić odcinkowy pomiar prędkości

2019-06-19T19:05:43 02:00, Gość:

A skąd wiesz co było przyczyną wypadku ?????????????? Jeśli nie wiesz co się stało to lepiej się nie wypowiadać

2019-06-19T20:34:52 02:00, wroc:

Jeśli doszło do zderzenia dwóch samochodów to znaczy, że któryś z nich nie był na swoim pasie. Pewnie wyprzedzał, a tam linia ciągła

2019-06-19T21:01:16 02:00, Gość:

Z tego co mi wiadomo, to kierowca z busa zasnął i zjechal ze swojego pasa.

A skąd posiadasz takie info?

G
Gość

to nie jest bus - tylko VAN !

bus służy do przewozu osób, a nie towarów, ma okna i siedzenia, i homologacje na pojazd do przewozu wielu osób max do 19

G
Gość
2019-06-20T11:16:12 02:00, Gall:

FLASH i wszystko jasne... A to nasz, czy jakiś romek?? Za takie rzeczy powinna też brać współudział spedycja. Może by się ukrocil proceder: 600km-6 godzin itp. Wieczna gonitwa...

To samo jest w kurierce.

G
Gość
2019-06-19T22:46:20 02:00, busiarze śmierdzą fajami!:

busiarze śmierdzą fajami na kilometr! W ich gruchotach smród papierosowy i jakaś stęchlizna zajeżdża! Kompletny brak profesjonalizmu, po angielsku ani be ani me!

niech spadają! Z dwojga złego, wolę pociąg. Mydło, gorący prysznic i nie palić w aucie, może wówczas mniej będziecie śmierdzieć potem i fajami!! Przed kursem jakiś środek do japy,

niwelujący smród papierochów!!No i angielskiego się uczyć, bo cudzoziemcy nie lubią komunikować się na migi!

Wybacz ale nie każdy busiarz to palący smierdziel. Sam jeżdżę busem ponad rok i nigdy odemnie ani z mojego busa nie smierdziało więc lepiej się zamknij i nie wrzucaj każdego do jednego worka. To samo można powiedzieć o kierowcach ciężarówek że są smierdzielami i do tego alkoholikami.

G
Gall

FLASH i wszystko jasne... A to nasz, czy jakiś romek?? Za takie rzeczy powinna też brać współudział spedycja. Może by się ukrocil proceder: 600km-6 godzin itp. Wieczna gonitwa...

G
Gość
2019-06-19T19:40:44 02:00, Gość:

Strzeżcie się jak zamierzacie Chorwację odwiedzić w tym roku hehe http://www.brd24.pl/spoleczenstwo/uwazaj-na-wakacjach-w-chorwacji-mocna-podwyzka-mandatow-i-zatrzymania-samochodow/

Czego tu się strzec? Debile niech się boją co okupują lewy pas zatłoczonej A4 i mrygają światełkami. Normalni ludzie nie boją się kontroli, tylko tacy obesrańcy jak ty.

G
Gość

Kiedy S8 Wrocław Kłodzko?

G
Gość

Ci do długości korka; gdyby kierowcy (zwłaszcza ciężarówek), nie robili kilkudziesięciometrowych ! przerw to korek miałby o wiele mniejszą długość . wczoraj stałem w tym korku i te przerwy to o jakąś masakra...a jak wyprzedziłem tira, to na radiu wielkie halo...

G
Gość
2019-06-19T18:18:16 02:00, Gość:

Ile jeszcze ofiar musi zginąć żeby wprowadzić odcinkowy pomiar prędkości

2019-06-19T19:05:43 02:00, Gość:

A skąd wiesz co było przyczyną wypadku ?????????????? Jeśli nie wiesz co się stało to lepiej się nie wypowiadać

Zamknij pysk cioto

G
Gość

Droga śmierci

G
Gość

Ile osób musi zginac bysmy wrocili to tranportu konnego i riksz?

G
Gość
2019-06-19T18:18:16 02:00, Gość:

Ile jeszcze ofiar musi zginąć żeby wprowadzić odcinkowy pomiar prędkości

2019-06-19T19:05:43 02:00, Gość:

A skąd wiesz co było przyczyną wypadku ?????????????? Jeśli nie wiesz co się stało to lepiej się nie wypowiadać

2019-06-19T20:34:52 02:00, wroc:

Jeśli doszło do zderzenia dwóch samochodów to znaczy, że któryś z nich nie był na swoim pasie. Pewnie wyprzedzał, a tam linia ciągła

Z tego co mi wiadomo, to kierowca z busa zasnął i zjechal ze swojego pasa.

w
wroc
2019-06-19T18:18:16 02:00, Gość:

Ile jeszcze ofiar musi zginąć żeby wprowadzić odcinkowy pomiar prędkości