Gol Łukasza Piszczka w meczu Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt (VIDEO)

PJ
Gol Łukasza Piszczka w meczu Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt (VIDEO) FOT. SZYMON STARNAWSKI
Łukasz Piszczek strzelił bramkę w wygranym przez jego Borussię Dortmund 4:0 meczu z Eintrachtem Frankfurt w 22. kolejce Bundesligi. Polak otworzył wynik spotkania w 33 minucie. Było to jego pierwsze trafienie w obecnym sezonie niemieckiej ekstraklasy.

Łukasz Piszczek powrócił do pierwszego składu BVB i szybko udowodnił trenerowi, że była to dobra decyzja. Tym strzałem Polak w 33 minucie napoczął Eintracht:

Borussia wygrała aż 4:0, a pozostałe bramki zdobywali Anglik Jadon Sancho, Portugalczyk Raphaël Guerreiro oraz niesamowity nastolatek z Norwegii Erling Braut Håland.