• Piątek zatrzymał kontratak gości, za co został ukarany.

• Znów Kasprzyk w akcji! Groźna wrzutka w pole karne od Grzeszczyka i rezerwowy znów uderzył nad poprzeczką.

• Stawarczyk zastąpił Sitka i tym samym załatał dziurę w obronie.

• Cikos wyleciał z boiska! Kolejny ostry faul obrońcy Puszczy, tym razem zatrzymywał rozpędzonego Mańkę.

• Kasprzyk miał piłkę meczową! Lewicki wygrał górne podanie, piłka dość niespodziewanie trafiła do Kasprzyka, ale ten z kilku metrów huknął nad poprzeczką.

• Żurek zmienił Kleca.

• Za Monetę pojawił się Kasprzyk.

• Tomalski ostro potraktował Piątka. Kartka dla zawodnika gości.

• Kacper Piątek zastąpił Sebastiana Stebleckiego.

• Teraz Połap zagrał świetną piłkę do Grzeszczyka. Uderzał zawodnik GKS-u, ale na posterunku był Niemczycki.

• Rzut rożny dla gości, długie dośrodkowanie Jakuba Serafina, na dalszym słupku akcję zamykał Wiktor Żytek i głową pokonał bramkarza. Obrońca Puszczy przeskoczył aż dwóch rywali i znakomicie umieścił piłkę w siatce.

• GOOOOOOL! WIKTOR ŻYTEK!

• Tomalski niebezpiecznie stracił piłkę na własnej połowie, ale naprawili jego błąd koledzy z zespołu.

• Sołowiej wślizgiem zaatakował Sitka. Jest kartka.

• Znakomita próba po drugiej stronie boiska. Głęboka wrzutka Serafina na Cikosa i obrońca nieznacznie się pomylił.

• Znowu Kristo uderzył głową na bramkę. Tym razem nikt nie musiał interweniować, bo piłka poszybowała tuż nad bramką.

• Arbiter puścił grę przy kontrataku gospodarzy, a po chwili wrócił do akcji i dał Cikosowi kartkę.

• Ratuje teraz zespół Serafin! Dośrodkował w pole karne Grzeszczyk, najwyżej do główki wyskoczył Kristo i zawodnik Puszczy z linii bramkowej wybił piłkę.

• Serafin mocno uderzył z dystansu. Rzucił się do piłki Jałocha, ale tylko w boczną siatkę trafił pomocnik gości.

• Steblecki zagrał do Lewickiego, ale ten przepuścił piłkę do Monety. Skrzydłowy nie zrozumiał intencji kolegów i nie ruszył do podania, a wyszedłby tu sam na sam z bramkarzem.

• Piłkarze raczej będą unikać gry jedną stroną boiska, bo spadło tyle deszczu, że futbolówka momentalnie zatrzymuje się na ziemi po odbiciu.

• Goście mieli teraz dobrą okazję! Wrzutka z narożnika boiska, piłka spadła na jedenasty metr i od razu uderzył na bramkę Cikos. Uderzenie zablokowało aż dwóch obrońców GKS-u.

• Moneta zbyt głęboko dośrodkował w pole karne. Szkoda, bo była to szybka akcja gospodarzy.

• Jałocha musiał wysilić się, by wypiąstkować dośrodkowanie z rzutu rożnego.

• Trener gospodarzy dokonał roszady w przerwie. Keon Daniel nie wyszedł na drugą połowę. Zastąpił go Wojciech Szumilas.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy. Na razie w deszczowych Tychach mamy 0:0. Gra jednak na tyle otwarta, że spodziewamy się trafień w drugiej odsłonie.

• Znakomicie Niemczycki! Najpierw obronił próbę Grzeszczyka (wolny), potem dobitkę Sołowieja.

• Zbliżamy się do końca pierwszej połowy. Obie drużyny stworzyły sobie niezłe okazje, ale wynik ani nie drgnął.

• Jałocha łapie groźną piłkę!

• Ależ blisko gola dla Puszczy! Po bloku Kristo piłka obiła słupek. Wydaje się jednak, że Jałocha pilnował to miejsce.

• Strzał Puszczy (niecelny), ale jest gwizdek - faul na graczu GKS.

• Daniel sfaulował Niemczyckiego. Chwila przerwy w grze.

• Grzeszczyk do końca był pilnowany przez Uwakwe. Nie ma strzału, piłka po stronie Puszczy. Dobra, skuteczna interwencja.

• Na razie dłużej piłkę ma Puszcza. Ona również oddała więcej strzałów. Brakuje za to w tym meczu strzału celnego.

• Grzeszczyk za krótko z wolnego. Na razie to on bierze odpowiedzialność za akcje: dwa strzały z gry, parę wrzutek ze stałych fragmentów.

• Piłka płata figle obu drużynom. Ciężkie warunki do szybkiej gry po ziemi.

• Seria przewinień po stronie gospodarzy. Puszcza coraz bliżej szesnastki.

• Nie przestaje padać. Piłkarze chyba już zdążyli się przyzwyczaić do warunków.

• Dośrodkowanie wybite, a strzał zza szesnastki zablokowany.

• Okazja dla Puszczy z rzutu wolnego. Raczej na wrzutkę.

• Odwazna decyzja Cikosa. Uderzył z dystansu, widząc wysuniętego bramkarza. Strzał niecelny.

• Była kolejna szansa dla gospodarzy. Grzeszczyk dokręcił z wolnego. Piłka została zdjęta z głowy wyskakującego Mańki.

• Grzeszczyk szukał okienka. Kapitan oddał drugi strzał, ale ponownie niecelny. Rzęsisty deszcz nad stadionem.

• Na trybunach jest trochę widzów. Wzmaga się doping dla tyszan.

• Grzeszczyk! Dużo miejsca i czasu, w końcu strzał - w boczną siatkę. Trochę zabrakło.

• Pierwsze chwile pod dyktando przyjezdnych. Przeważają, są pod bramką GKS-u. Na razie jednak brakuje strzałów.

• Pierwsza akcja Puszczy. Ostatecznie podanie nie dociera do Sitka.

• Bardzo trudne warunki do gry. Piłka staje w kałużach.

• Pierwszy gwizdek w meczu. Gramy!

• Dziś pogoda nie rozpieszcza Górnego Śląska. Jest deszczowo, o czym przekonali się w Jastrzębiu-Zdroju, a za chwilę także piłkarze w Tychach.

• Jeśli chodzi o zeszlą kolejkę to GKS zremisował z Miedzią 2:2, natomiast Puszcza wygrała z Wartą 2:1.

• W rundzie jesiennej Puszcza wygrała z GKS 2:1.

• Za 45 minut początek meczu w Tychach. GKS spróbuje podtrzymać dobrą serię. Dziś jego rywalem jest Puszcza, która ma trzy punkty mniej.