Gazeta Wrocławska - redakcja - kontakt z nami

Redakcja GazetaWroclawska.pl
Gazeta Wrocławska i portal GazetaWroclawska.pl - kontakt z redakcją.

Redakcja "Gazety Wrocławskiej" - kontakt
ul. Świętego Antoniego 2/4
50-073 Wrocław
Tel. 71-37-48-151
redakcja@gazeta.wroc.pl

Redaktor naczelny Gazety Wrocławskiej

Arkadiusz Franas
arkadiusz.franas@gazeta.wroc.pl

Zastępca redaktora naczelnego Gazety Wrocławskiej

Michał Gigołła
michal.gigolla@gazeta.wroc.pl

GazetaWroclawska.pl
internet@gazeta.wroc.pl

Jerzy Wójcik - jerzy.wojcik@gazeta.wroc.pl
Artur Szudlarek - artur.szkudlarek@gazeta.wroc.pl
Marcin Rybak - marcin.rybak@gazeta.wroc.pl
Ewa Łabno - ewa.labno@gazeta.wroc.pl
Katarzyna Zimna - katarzyna.zimna@gazeta.wroc.pl
Jarosław Jakubczak - jaroslaw.jakubczak@gazeta.wroc.pl
Marcin Kruk - marcin.kruk@gazeta.wroc.pl
Janusz Wójtowicz - janusz.wojtowicz@gazeta.wroc.pl
Magdalena Pasiewicz - magdalena.pasiewicz@gazeta.wroc.pl
Kinga Czernichowska - kinga.czernichowska@gazeta.wroc.pl
Konrad Bałajewicz - konrad.balajewicz@gazeta.wroc.pl

Social media, wideo
Ewa Łabno - ewa.labno@gazeta.wroc.pl

Foto
Paweł Relikowski - pawel.relikowski@gazeta.wroc.pl

Sport
Jakub Guder - jakub.guder@gazeta.wroc.pl
Piotr Janas - piotr.janas@gazeta.wroc.pl

Wydania print
Grzegorz Chmielowski - grzegorz.chmielowski@gazeta.wroc.pl
Janusz Michalczyk - janusz.michalczyk@gazeta.wroc.pl
Cyprian Dmowski - cyprian.dmowski@gazeta.wroc.pl


ODDZIAŁY

Głogów
ul. Słodowa 8a
Grażyna Szyszka - grazyna.szyszka@gazeta.wroc.pl
Kacper Chudzik - kacper.chudzik@gazeta.wroc.pl

Wałbrzych
Rynek 13
Adrianna Szurman - adrianna.szurman@gazeta.wroc.pl
Paweł Gołębiowski - pawel.golebiowski@gazeta.wroc.pl
Dariusz Gdesz - dariusz.gdesz@gazeta.wroc.pl

Legnica
Rynek 5/6 (I piętro)
Mateusz Różański tel. 514-800-962 - mateusz.rozanski@gazeta.wroc.pl

Świdnica
Małgorzata Moczulska - malgorzata.moczulska@gazeta.wroc.pl
tel. 502-499-826


Oleśnica

Karolina Jurek-Bugla - karolina.jurek@gazeta.wroc.pl

PRENUMERATA PAPIEROWA

Numer infolinii: 71 727 62 37
prenumerata@gazeta.wroc.pl
https://prenumerata.gazetawroclawska.pl/

Prawa człowieka ograniczane. Pretekstem jest pandemia

Wideo

Komentarze 4

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

m
mirosława wawrzosek

to nie fer!!ten przepis to jakiś nieudany żart!upiekłam niespodziankę dla męża,napisali to musi być dobre, i jak wróciłam z pracy wywaliłam to do kubła,kto za to odpowiada?macie w swoim gronie szaleńca?do pośredniaka albo do pracy na poczcie.zwalniam i domagam się zwrotu kosztów.

J
Jerzy W.

brakuje stacji rowerów przy pl. Kromera! Tu w tzw. Pentagonie mieszka wielu studentów i na pewno chętnie korzystali by z tej fajnej inicjatywy! ...i sam bym mógł korzystać...

P
Piotr Hołubicki

Przypomina mi sie powiedzenie ...dasz palec a wezmą cała rękę. Pan Jerzy Wójcik prawdopodobnie następny artykuł zatytułuje : Piękne tylko fasady, klatki schodowe i postawi pytanie: a co z remontem mieszkań?
Ja natomiast chciałbym postawić inne pytania, które by bardziej obiektywnie przedstawiły sprawę.
Jakie inne miasta dofinansują remont zabytkowych kamienic?
Jeśli mieszkańcy czynszówek sa wściekli to jak można nazwać stan tych, którzy nie doczekają sie takiej pomocy w innych miastach.
Kto wpłynął na powstanie projektu rewitalizacji kamienic, jaka rolę w tym projekcie pełni Prezydent i konserwator zabytków?
Jaką postawę przyjmuję wspólnoty mieszkaniowe, aby wspierać ten projekt? Czy angażują się choćby symbolicznie w ramach własnych możliwości ?
I ostatnie pytanie do samego autora tekstu. Czy zasugerowałby Pan mieszkańcom, aby czynnie zaangażowali się do tego, aby ich kamienice również od wewnątrz były piękne?
Jestem mieszkańcem jednej z pierwszych wyremontowanych kamienic we Wrocławiu przy ul Norwida. Zapraszam do jej wnętrza i zapewniam Pana, że to właśnie miasto nadało inicjatywę a resztę dokonali mieszkańcy. Siedzeniem i narzekaniem nic nie zrobimy, natomiast propagowanie wyciąganie całej reki ma wyłącznie charakter demoralizujący.

t
tosziba

Po przeczytaniu tej informacji doszedłem do wniosku że osiedla są podzielone na tych lepszych i gorszych mianowicie będzie zakaz tirów na ul Solskiego a przerzuca się problem na inne osiedla wiadomo jak jest obciążona ul Mińska ,Awicenny,Stanisławowska jest pytanie czy tam mieszkają mieszkańcy Wrocławia którzy akceptują tak szaloną decyzję podjętą przez szanowne gremium .Nasuwa się pytanie gdy rada osiedla z tego regionu miasta będzie wnioskowała o zakazie ruch tirów na tych ulicach i osiedlu co na to szanowne gremium komu zrobią niespodziankę i podrzucą kukułcze jajeczko.

Dodaj ogłoszenie