Gazeta Wrocławska - redakcja - kontakt z nami

MGZaktualizowano 
Gazeta Wrocławska i portal GazetaWroclawska.pl - kontakt z redakcją.

Redakcja "Gazety Wrocławskiej"
ul. Świętego Antoniego 2/4
50-073 Wrocław
Tel. 71-37-48-151
redakcja@gazeta.wroc.pl

Redaktor naczelny Gazety Wrocławskiej

Arkadiusz Franas
tel. 71-37-48-151
arkadiusz.franas@gazeta.wroc.pl

Zastępca redaktora naczelnego Gazety Wrocławskiej

Michał Gigołła
tel. 71-374-81-45
michal.gigolla@gazeta.wroc.pl

GazetaWroclawska.pl
internet@gazeta.wroc.pl
tel. 71-37-48-152

Jerzy Wójcik - jerzy.wojcik@gazeta.wroc.pl
Artur Szudlarek - artur.szkudlarek@gazeta.wroc.pl
Marcin Rybak - marcin.rybak@gazeta.wroc.pl
Ewa Łabno - ewa.labno@gazeta.wroc.pl
Kinga Czernichowska - kinga.czernichowska@gazeta.wroc.pl
Celina Marchewka - celina.marchewka@gazeta.wroc.pl
Jarosław Jakubczak - jaroslaw.jakubczak@gazeta.wroc.pl
Marcin Kruk - marcin.kruk@gazeta.wroc.pl
Janusz Wójtowicz - janusz.wojtowicz@gazeta.wroc.pl

Social media, wideo
Ewa Łabno - ewa.labno@gazeta.wroc.pl

Foto
Paweł Relikowski - pawel.relikowski@gazeta.wroc.pl
Tomasz Hołod - tomasz.holod@gazeta.wroc.pl

Sport
tel. 71-374-81-57

Jakub Guder - jakub.guder@gazeta.wroc.pl
Piotr Janas - piotr.janas@gazeta.wroc.pl

Wydania print
tel. 71-374-81-54

Grzegorz Chmielowski - grzegorz.chmielowski@gazeta.wroc.pl
Janusz Michalczyk - janusz.michalczyk@gazeta.wroc.pl
Cyprian Dmowski - cyprian.dmowski@gazeta.wroc.pl
Robert Migdał - robert.migdal@gazeta.wroc.pl


ODDZIAŁY

Głogów
ul. Słodowa 8a
Grażyna Szyszka
grazyna.szyszka@gazeta.wroc.pl

Wałbrzych
Rynek 13
adrianna.szurman@gazeta.wroc.pl


Lubin

ul. Kopernika 10
Ewa Chojna
tel. 76-866-09-92
ewa.chojna@gazeta.wroc.pl

Legnica
Rynek 5/6 (I piętro)
Mateusz Różański
tel. 514-800-962
mateusz.rozanski@gazeta.wroc.pl

Świdnica
Małgorzata Moczulska
tel. 502-499-826


Oleśnica

Karolina Jurek-Bugla

Syców
Beata Samulska

polecane: FLESZ: Ekologia na co dzień: 6 mitów, w które wierzymy

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3