GAZETA WROCŁAWSKA - redakcja - kontakt z nami

RedakcjaZaktualizowano 
Gazeta Wrocławska - kontakt z redakcją.

Redakcja "Gazety Wrocławskiej"
ul. Świętego Antoniego 2/4
50-073 Wrocław
Tel. 71-37-48-151
redakcja@gazeta.wroc.pl

Redaktor naczelny Gazety Wrocławskiej

Arkadiusz Franas
tel. 71-37-48-151
arkadiusz.franas@gazeta.wroc.pl

Zastępcy redaktora naczelnego Gazety Wrocławskiej
Krzysztof Bester

tel. 71-374-81-77
krzysztof.bester@gazeta.wroc.pl

Michał Gigołła
tel. 71-374-81-45
michal.gigolla@gazeta.wroc.pl

Redakcja online
internet@gazeta.wroc.pl

Sekretarz redakcji

Adrianna Szurman
tel. 71-374-81-59
adrianna.szurman@gazeta.wroc.pl

Katarzyna Zimna
tel. 71-374-81-61
katarzyna.zimna@gazeta.wroc.pl

Zespół redagujący
Grzegorz Chmielowski
tel. 71-374-81-54
grzegorz.chmielowski@gazeta.wroc.pl

Redaktorzy wydań:

Janusz Michalczyk
tel. 71-374-81-70
janusz.michalczyk@gazeta.wroc.pl

Cyprian Dmowski
tel. 71-374-81-54
cyprian.dmowski@gazeta.wroc.pl

Robert Migdał
tel. 71-374-81- 38
robert.migdal@gazeta.wroc.pl

Wydarzenia
Jerzy Wójcik
tel. 71-374-81-52
jerzy.wojcik@gazeta.wroc.pl

Sport
Jakub Guder
tel. 71-374-81-57
jakub.guder@gazeta.wroc.pl

Foto
Paweł Relikowski
tel. 71-374-82-15
pawel.relikowski@gazeta.wroc.pl


ODDZIAŁY

Głogów
ul. Słodowa 8a
Grażyna Szyszka
grazyna.szyszka@gazeta.wroc.pl

Wałbrzych
Rynek 13
adrianna.szurman@gazeta.wroc.pl


Lubin

ul. Kopernika 10
Ewa Chojna
tel. 76-866-09-92
ewa.chojna@gazeta.wroc.pl

Legnica
Rynek 36/1F
Mateusz Różański
tel. 76-862-41-48
mateusz.rozanski@gazeta.wroc.pl

Świdnica
Małgorzata Moczulska
tel. 502-499-826


Oleśnica

Karolina Jurek-Bugla

Syców
Beata Samulska

polecane: FLESZ: 10 matek, które zmieniły świat

Wideo

Materiał oryginalny: GAZETA WROCŁAWSKA - redakcja - kontakt z nami - Gazeta Wrocławska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3