GAZ PETROL SP. Z O.O. to sprawdzony dostawca paliw

Materiał informacyjny GAZ PETROL - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Firma kieruje swoją ofertę do osób fizycznych, firm oraz rolnictwa, zaopatrując je w najwyższej jakości olej napędowy, olej opałowy oraz gaz płynny. W ofercie posiada olej napędowy B-7 oraz B-0 (bez biokomponentów). Gaz Petrol oferuje także najlepsze na rynku ceny paliw.

Profesjonalne i szybkie zaplecze dystrybucyjne sprawia, że docieramy w każde miejsce w odpowiednim czasie (dostawa nawet w 48 h). Dostawy realizujemy nowoczesnym taborem transportowym do wskazanego miejsca już od 500 litrów.

Gaz Petrol zajmuje się również kompleksową budową instalacji gazowych. Firma realizuje wieloetapowe budowy gazowych instalacji, biorąc na siebie całość formalności związanych z pozwoleniami oraz odbiorami budowy.

Ekologiczne i oszczędne ogrzewanie dla rolnictwa

Gaz płynny dzięki swej wysokiej wydajności energetycznej oraz łatwym montażu instalacji jest jednym z najczęściej wykorzystywanych paliw grzewczych w rolnictwie. Korzystając z tego rodzaju instalacji grzewczej możesz oszczędzić nawet 30% na ogrzewaniu między innymi szklarni, suszarni czy kurników.

Bezpieczne zbiorniki na paliwo

Odpowiedni zbiornik na olej opałowy i napędowy to konieczność nie tylko ze względu na przepisy, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, Gaz Petrol zapewnia możliwość kupna lub dzierżawy zbiorników do przechowywania i wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego. Zbiorniki spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, a ponadto każdy z nich wyposażony jest w licznik, pompę i przepływomierz.

www.gazpetrol.pl

Dodaj ogłoszenie