DW
Miedź Legnica - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0
Miedź Legnica - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa
Fortuna 1 Liga. Tylko jednego gola oglądaliśmy w Legnicy w meczu Miedzi z Bruk-Betrem Termalicą Nieciecza. Bramkę w 11. minucie zdobył Vladislavs Gutkovskis, który wykorzystał dopiero trzecią sytuację przeciwko Załusce. Goście utrzymali prowadzenie do samego końca meczu, choć w drugiej połowie Kacper Kostorz nie trafił na pustą bramkę. Słoniki wskoczyły na piąte miejsce w tabeli, natomiast legniczanie spadli dopiero na szóstą lokatę, choć może jeszcze ich wyprzedzić kilka drużyn.