Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Fiorentina - Juventus na żywo [TRANSMISJA LIVE, MECZ ONLINE, GDZIE W TV]

red
Fiorentina - Juventus w meczu rewanżowym 1/8 finału Ligi Europejskiej. Mecz Fiorentina - Juventus na żywo od godz. 19:00 w Canal + Sport. Starcie Fiorentina - Juventus także online: zobacz, gdzie oglądać je na żywo w internecie. Wynik Fiorentina - Juventus Turyn live online na gazetawroclawska.pl!

Fiorentina - Juventus na żywo [RELACJA, WYNIK]
Relacja online uruchomi się po kliknięciu na wynik. Wynik meczu uaktualniany będzie na bieżąco

Rywalizacja obu drużyn przed rozpoczęciem tej fazy, uchodziła obok pary Napoli – Porto, za szlagier 1/8 finału Ligi Europy. Tydzień temu podopieczni Antonio Conte długo prowadzili z Fiorentiną, po bramce Arturo Vidala. Dziesięć minut przed zakończeniem spotkania do wyrównania doprowadził Mario Gomez, który wykorzystał podanie Josipa Ilicica.

Fiorentina - Juventus online:
Fiorentina - Juventus na żywo, transmisja live, mecz online, gdzie w tv

Juventus w tym sezonie króluje na włoskich boiskach. Jedynym zespołem, który zdołał pokonać Starą Damę jest właśnie klub z Florencji. W meczu rozgrywanym na Artemio Franchi padł wynik 4:2, chociaż do przerwy dwoma bramkami prowadzili właśnie podopieczni Antonio Conte. Niedawno oba zespoły ponownie spotkały się w Serie A, gdzie Fiorentina przegrała na wyjeździe 0:1.

Więcej o meczu Fiorentina - Juventus

W spotkaniu rewanżowym nie będą mogli wystąpić kontuzjowani zawodnicy Starej Damy: Pepe, Claudio Marchisio, Sebastian Giovinco, Federico Peluso, Andrea Barzagli i Angelo Ogbonna. Ostatni z nich urazu lewego uda doznał na środowym treningu i nie będzie mógł wystąpić przez najbliższy miesiąc. Wśród nieobecnych znajduje się także Fabio Quagliarella, który nie został zgłoszony do rozgrywek. Na pocieszenie dla szkoleniowca Juventusu do kadry wraca Mirko Vucinic. Jego przerwa spowodowana skręconym kolanem trwała ponad miesiąc.

AC Fiorentina - Juventus Turyn na żywo od godz. 19:00 w Canal + Sport