Finał Ligi Mistrzów. Skąpo ubrana fanka wbiegła na murawę. Stewardzi szybko ją przechwycili [ZDJĘCIA]

red
Ta fanka wbiegła na murawę podczas finału Ligi Mistrzów
Ta fanka wbiegła na murawę podczas finału Ligi Mistrzów AFP/East News
Liga Mistrzów. W 17 minucie finał Tottenham - Liverpool na moment został przerwany. Po boisku w stroju kąpielowym biegała bowiem pewna blondwłosa kibicka, którą po krótkiej gonitwie zatrzymali stewardzi.

Finał Ligi Mistrzów: fanka w stroju kąpięlowym wbiegła na boisko

Skąpo ubrana fanka wbiegła na murawę od strony bramki Liverpoolu. Zanim została dogoniona, zdązyła dobiec aż do połowy placu gry i tym samym zaprezentować swoje wdzięki, a także zareklamować jeden z kanałów na Youtubie. Zaskoczony sędzia przerwał na chwilę mecz. Po chwili gra została jednak wznowiona, bo stewardom udało się ująć "bohaterkę" i odprowadzić ją do oddziału policji, stacjonującego wewnątrz stadionu Wanda Metropolitano.

Co grozi fance? Na pewno bardzo wysoka grzywna (tysiące euro) oraz zakaz stadionowy.

Aktualizacja (21:59): Według internautów kobieta nazywa się Kinsey Wolanski i posiada polskie korzenie. Potwierdził to zresztą sam autor promowanego kanału na YT. - Jestem z ciebie dumny, jesteś dla mnie wszystkim - napisał Vitaly, jej życiowy partner.

Kinsey Wolanski - ona skradła show w finale Ligi Mistrzów, w...

Finał Ligi Mistrzów: mecz Tottenham Hotspur - Liverpool