MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Eurowybory we Wrocławiu: Ile politycy zapłacili za twój głos? Policzyliśmy! Zobacz!

Redakcja
Do prowadzenia kampanii wyborczej, podobnie jak do prowadzenia wojny potrzeba trzech rzeczy: pieniędzy, pieniędzy i jeszcze raz pieniędzy. Sprawdź, ile partie mogły wydać, ale ile według wstępnych szacunków wydały na kampanię do Parlamentu Europejskiego.Sky is the limit – to powiedzenie nie dotyczy finansowania kampanii wyborczych w Polsce i niebo nie jest tu granicą, a zapisy Kodeksu wyborczego. Jak w nim czytamy, komitety wyborcze mogą wydawać na kampanijną agitację nie więcej niż narzucone limity. Ich wysokość jest - od ubiegłego roku - wyznaczona kwotą 64 groszy przypadającą na każdego wyborcę ujętego w rejestrze.
Do prowadzenia kampanii wyborczej, podobnie jak do prowadzenia wojny potrzeba trzech rzeczy: pieniędzy, pieniędzy i jeszcze raz pieniędzy. Sprawdź, ile partie mogły wydać, ale ile według wstępnych szacunków wydały na kampanię do Parlamentu Europejskiego.Sky is the limit – to powiedzenie nie dotyczy finansowania kampanii wyborczych w Polsce i niebo nie jest tu granicą, a zapisy Kodeksu wyborczego. Jak w nim czytamy, komitety wyborcze mogą wydawać na kampanijną agitację nie więcej niż narzucone limity. Ich wysokość jest - od ubiegłego roku - wyznaczona kwotą 64 groszy przypadającą na każdego wyborcę ujętego w rejestrze. Andrzej Wisniewski / Polskapresse
Do prowadzenia kampanii wyborczej, podobnie jak do prowadzenia wojny potrzeba trzech rzeczy: pieniędzy, pieniędzy i jeszcze raz pieniędzy. Sprawdź, ile partie mogły wydać, ale ile według wstępnych szacunków wydały na kampanię do Parlamentu Europejskiego.
od 7 lat
Wideo

Jak politycy typują wyniki polskiej reprezentacji?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska