ENEMEF: Minimaraton TO z premierą TO: Rozdział 2

nnb
ENEMEF: Minimaraton Horrorów z To, czyli nocne spotkanie oko w oko z siejącym postrach Pennywisem. Najstraszniejszy klaun w historii kina grozy powraca na wielki ekran, aby znów napędzić strachu miłośnikom mocnych wrażeń i mrocznych opowieści z dreszczykiem. Obejrzyj ekranizację słynnego horroru Stephena Kinga, w tym jej najnowszą część "To: Rozdział 2" premierowo!

Po tej nocy niepozorny czerwony balonik już zawsze będzie budził lęk...

Oto pełny repertuar:

- TO
- TO: ROZDZIAŁ 2 - premierowo!

Więcej informacji o ENEMEFie:
www.enemef.pl

Dołącz do wydarzenia na Facebooku:
https://idz.do/Aipshv

ENEMEF: Minimaraton To odbędzie się wyjątkowo w dwóch terminach: 4 września (środa) i 6 września (piątek) 2019 r. jednocześnie w 30 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Pruszków, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec oraz 4 września (środa) w Multikinie Warszawa Młociny.

Bilety w cenie od 25 do 35 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl. Aby otrzymać specjalny KOD ZNIŻKOWY i kupić bilety o 4 zł taniej każdy, wystarczy zarejestrować się na https://enemef.pl/rejestracja - kod zniżkowy można wykorzystać online oraz w kasie kina aż do momentu rozpoczęcia maratonu.

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również:
- zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
- otrzymać darmowy kod zniżkowy 4 zł do wykorzystania przy zakupie biletu online lub w kasie kina.

KONKURS!

Napisz która adaptacja filmowa książki S. Kinga jest Twoją ulubioną i dlaczego i wygraj podwójne wejściówki na minimaraton TO!
na odpowiedzi czekamy d owtorku do 12:00 na adres [b]natalia.niedzielska-burdzy@polskapress.pl w tytule wiadomości wpisując KONKURS. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej e-mailowo.
[/b]

Netflix będzie kręcił w Krakowie. Projekt na razie owiany tajemnicą

Wideo