Trasa linii T4: Rynek - Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny - most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana - Skłodowskiej-Curie - most Zwierzyniecki - Wróblewskiego - Olszewskiego - Biskupin
Linia będzie kursowała z częstotliwością od 2 do 5 minut, od około godziny 16.30 do godziny 17.30 (odjazdy z przystanku "Rynek").
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?