Dzierżoniów: Napadli na dostawcę pizzy

red
Dzierżoniowscy policjanci ustalili i zatrzymali sprawców rozboju, którzy okradli i pobili dostawcę pizzy. Mężczyznom grozi do 12 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w nocy na terenie jednej z wiosek. Grupa mężczyzn w wieku od 17-30 lat postanowiła się zabawić. Przed północą złożyli zamówienie na pizzę. Gdy pojawił się dostawca, wyskoczyli z krzaków pobili go, zabrali pizzę, pieniądze i uciekli. Pracownik pizzerii natychmiast zaalarmował policjantów.

Policja szybko znalazła podejrzanych. Okazało się, że są to mieszkańcy tej samej miejscowości.

Za rozbój grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska
Dodaj ogłoszenie