DSV – GLOBAL TRANSPORT AND LOGISTICS na Dolnym Śląsku

Materiał informacyjny DSV – Global Transport and Logistics
Kolejna i największa dotychczas inwestycja międzynarodowego operatora logistycznego to obiekt magazynowy o łącznej powierzchni 73.000 mkw, który zostanie uruchomiony w połowie 2023 r. we Wrocławiu.

Pomimo trudnej sytuacji geopolitycznej i gospodarczej wzrasta popyt na kompleksowe usługi logistyczne. Dlatego też, w odpowiedzi na oczekiwania rynku DSV – Transport and Logistics otworzy w Magnicach koło Wrocławia nowoczesny magazyn logistyczny. Start operacji biznesowych przewidziany jest na drugi kwartał 2023 r.

Pierwszy zakontraktowany klient to znany na całym świecie dystrybutor z branży elektronarzędzi. Magazyn DSV odpowiedzialny będzie za dystrybucję jego produktów na terenie Europy. W 2023 r. zatrudnionych zostanie ok. 200 pracowników, docelowo w latach 2025-26 pracę znajdzie 600 wyspecjalizowanych w różnych kompetencjach logistycznych osób.

„W logistyce profesjonalny, doświadczony zespół pracowników jest gwarantem dostarczenia klientom wysokiej jakości usług logistycznych. Dlatego też naszym priorytetem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów przed rozpoczęciem każdego nowego projektu biznesowego. - mówi Katarzyna Wąsik, Kierownik HR w DSV Solutions. – Dbamy o to, by nasi pracownicy czuli się dobrze w swoim środowisku pracy i pozostawali z nami na długo. Mamy dla nich wiele atrakcyjnych propozycji, począwszy od zapewnienia stabilnego zatrudnienia, przez ofertę atrakcyjnych benefitów, skończywszy na umożliwieniu przez firmę budowania ich kariery zawodowej.” – dodaje Katarzyna Wąsik.

Jeśli jesteś osobą zmotywowaną i chcesz być częścią nowoczesnej organizacji, APLIKUJ wysyłając CV na [email protected].

Odwiedź stronę dsv.com i śledź DSV na LinkedIn, Facebooku i Twitterze lub sprawdź ogłoszenia na pracuj.pl:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska
Dodaj ogłoszenie