Drzwi zewnętrzne PARMAX – dla najbardziej wymagających klientów

Materiał informacyjny Feniks Media Group W.Ślaga, D.Wajs Spółka Jawna
Ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji drzwi zewnętrznych pozwala firmie PARMAX – producentowi ekskluzywnych drzwi zewnętrznych – podchodzić do wszystkich klientów indywidualnie, by jak najlepiej spełniać ich oczekiwania. Firma gwarantuje szeroki wybór materiałów, sposobów wykończenia drewna oraz bogatą ofertę akcesoriów do swoich kolekcji drzwi zewnętrznych klasy premium.

Najwyższa jakość materiałów, trwałość, nowoczesny design i ręczne wykończenie i najnowocześniejsze technologie to najważniejsze cechy wyróżniające ekskluzywne produkty firmy PARMAX.

Drzwi „szyte na miarę”

W firmie PARMAX klient otrzymuje drzwi „szyte na miarę”, zarówno w zakresie materiału, rozmiaru drzwi oraz różnorodnych możliwości wykończenia. Warto wiedzieć, że wysokość drzwi zewnętrznych wykonanych w firmie PARMAX może wynosić nawet 3 metry. Producent jest w stanie sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów. Bardzo duży nacisk firma PARMAX kładzie na integrację drzwi z systemami „domów inteligentnych”. Decydując się na drzwi PARMAX, klient kupuje produkt najwyższej jakości, w stu procentach dopracowany i przemyślany, zarówno pod względem zastosowanych rozwiązań technologicznych, jak i designu.

Szlachetność w wyjątkowej oprawie – drzwi X FAKTOR

Wprowadzając do oferty drzwi X FAKTOR, firma PARMAX zawiesiła bardzo wysoko poprzeczkę, ustanawiając nową jakość w świecie nowoczesnych drzwi zewnętrznych. Drzwi X FAKTOR cechują się funkcjonalnością, trwałością i pewnością, czyli właściwościami kojarzonymi nierozerwalnie z tradycyjnym, solidnym rzemiosłem i ekskluzywną, ręczną pracą wykończeniową. Z racji niezwykłej szlachetności drewno dębowe wymaga specjalnego podejścia. Każde drzwi X FAKTOR produkowane w firmie PARMAX są dostosowane do preferencji klienta – są wykonywane na indywidualny wymiar, producent oferuje także szeroki wybór najwyższej jakości akcesoriów oraz różnorodne sposoby wykończenia drewna.

Unikalna kolekcja LAMELLO

Najnowsza kolekcja drzwi zewnętrznych LAMELLO w wyjątkowy sposób łączy design, nowoczesne technologie i najwyższej jakości materiały. Wyposażone w elektrozaczep, sterowanie elektroniką oraz klawiaturę kodową, dzięki której drzwi można otwierać automatycznie. Drzwi zewnętrzne LAMELLO to pierwsze drzwi drewniane z zawiasem pivot o przesuniętej osi, który daje możliwość wykonania skrzydła o szerokości nawet do 360 cm do. Tym sposobem PARMAX ponownie wyprzedza konkurencję, kreuje trendy na rynku drzwi zewnętrznych klasy premium i poszerza ofertę wyboru dla inwestorów. Kolekcja LAMELLO wyróżnia się możliwością stosowania na skrzydle drzwiowym drewnianych lameli poziomych i pionowych zgodnie z najnowocześniejszymi trendami wykorzystywanymi w architekturze budynków i stolarce budowlanej.

Oryginalne rozwiązania – drzwi ze spiekiem kwarcowym

Propozycją dla osób ceniących niebanalne formy i niespotykane rozwiązania są oryginalne i niewątpliwie wyjątkowe drzwi ze spiekiem kwarcowym. Oprawiane w efektowne drewniane lub aluminiowe ramy drzwi ze spiekiem kwarcowym prezentują wyjątkowy efekt drzwi niemal pancernych, ale i eleganckich

Dzięki tak bogatej ofercie produktowej i dodatkowego wyposażenia, architekt, kierownik budowy nadzorujący inwestycję czy sam inwestor mają szerokie możliwości drzwi zewnętrznych, które gwarantują najwyższą jakość, trwałość, innowacyjne rozwiązania technologiczne i nowoczesny design, pozostający w zgodzie z trendami w nowoczesnej architekturze.

Materiał oryginalny: Drzwi zewnętrzne PARMAX – dla najbardziej wymagających klientów - Gazeta Krakowska

Dodaj ogłoszenie