Drużyna z Gaworzyc druga w powiecie

Marcin Kaźmierczak
Janusz Lech
Mistrzostwa powiatu polkowickiego

W sobotę, 27 lutego w hali sportowej przy Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Polkowickiego w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Gimnazjalnych.

Z bardzo dobrej strony w zawodach spisali się młodzi szczypiorniści z gimnazjum w Gaworzycach, którzy zdobyli tytuł wicemistrzów powiatu.

Podopieczni Małgorzaty Andruszkiewicz na swoim koncie zgromadzili pięć punktów. Zwyciężyli w dwóch pojedynkach - z Gimnazjum nr 2 z Polkowic (6:5) oraz Radwanic (9:4) oraz zremisowali z reprezentantami Przemkowa (3:3). Jedyną porażkę (5:6) ponieśli w starciu z gospodarzami i zwycięzcami turnieju - gimnazjum w Chocianowie.

Trzecie miejsce w turnieju zajęli reprezentanci gimnazjum w Przemkowie, czwarte szczypiorniści z Radwanic, a stawkę zamknęli uczniowie z gimnazjum nr 2 w Polkowicach.

Drużyna gimnazjum w Gaworzycach, którą do zawodów przygotowała Małgorzata Andruszkiewicz zagrała w składzie: