Drugi wrocławski sklep 5.10.15. otwiera się w CH Borek!

Materiał informacyjny Episo 3 Borek sp. z o.o.
W Centrum Handlowym Borek otwiera się sklep z modą dziecięcą 5.10.15. To drugi we Wrocławiu salon tej popularnej marki, oferującej niezwykle modne i wygodne ubrania dla dzieci w wieku od 0-12 lat! Wraz z otwarciem nowego sklepu marki 5.10.15., Centrum Handlowym Borek poszerza swoją ofertę adresowaną do najmłodszych klientów!

Marka 5.10.15. obecna na rynku od ponad 25 lat z powodzeniem ubiera kolejne pokolenie dziecięcych klientów. W nowym sklepie w CH Borek już od wejścia na najmłodszych i ich rodziców czeka słodki, ujmujący, energetyczny, nowoczesny świat mody dziecięcej. Firma proponuje modne i wygodne ubranka dla niemowlaków oraz starszych dzieci – małych i dużych, łącząc niepowtarzalny design z funkcjonalnością i trendami w modzie dziecięcej.

W sklepie można skompletować pełną garderobę dla dziecka, w zależności od preferowanego stylu – na kolekcje 5.10.15. składają się linie: casual, sportowa i formalna, dzięki czemu z powodzeniem można tu kupić, spełniający najwyższe wymagania najmłodszych, strój na każdą okazję. Ponadto ubranka charakteryzują się modnymi kolorami i formami, zabawnymi nadrukami oraz ciekawymi dodatkami.

Centrum Handlowe Borek to wpisana od ponad 20 lat w mapę handlową Wrocławia galeria, która na 42 tys. mkw. powierzchni oferuje 79 starannie dobranych sklepów i punktów usługowych, klub fitness oraz hipermarket Carrefour. Na klientów czeka duży i wygodny parking.

„Bardzo cieszymy się, że tak znana i popularna polska marka jak 5.10.15. znalazła się w gronie najemców Centrum Handlowego Borek. Nasza galeria to przede wszystkim miejsce lokalnych zakupów i spotkań, dlatego w szczególny sposób dbamy o właściwy dobór najemców, tak aby spełnić potrzeby naszych klientów. Oferujący wysokiej klasy ubranka dla dzieci - sklep 5.10.15. doskonale uzupełnia naszą ofertę, adresowaną do najmłodszych.” – komentuje Anna Cieciuch, dyrektor Centrum Handlowego Borek.

Centrum Handlowe Borek działa w reżimie sanitarnym. Otwarte są wszystkie sklepy i punkty usługowe. Gastronomia działa w formule „na wynos” i „na dowóz”. Centrum otwarte jest w godzinach 9.00 – 21.00.

Centrum Handlowe Borek
Centrum Handlowe Borek to kompleks handlowo-usługowy położony w południowej części Wrocławia, przy ulicy Hallera. Dogodna lokalizacja w mieszkalnej części miasta, w bliskim sąsiedztwie centrum i głównej arterii miasta umożliwia Klientom dogodny dojazd zarówno środkami komunikacji miejskiej, jak i własnym samochodem. W centrum handlowym o powierzchni 42 tys. m2 znajduje się 79 sklepów i punktów usługowych, m.in.: Carrefour, RTV Euro AGD, Reserved, CCC, Empik, Rossmann, KFC, McDonald’s, Tutti Santi, DR MAX, Pepco, Kik oraz Fitness Academy. Otwarte w 1999 roku centrum dysponuje bezpłatnym parkingiem na ponad 1 200 samochodów.

Dodaj ogłoszenie