Porażka Hurkacza w Monte Carlo. Tym razem uznał wyższość Coricia

RH
Londyn wielka brytania03 07 2018turniej tenisowy na trawiastych kortach wimbledonuna zdjeciu hubert hurkacz ktory odpadl w pierwszej rundziefot. andrzej szkocki / polska press Andrzej Szkocki/Polska Press
Hubert Hurkacz przedwcześnie kończy swój udział w turnieju ATP World Tour Masters 1000 w Monte Carlo. Debiutujący w tym turnieju młody Polak uległ Bornie Coriciowi (13 ATP) 4:6, 7:5, 5:7), tym samym żegnając się z rozgrywkami w Monaco.

Już od począku pojedynek między dwoma tenisistami młodego pokolenia był wyrównany. W pierwszym secie Polak przegrał 4:6, a w drugim już wygrał 7:5. Trzecia część meczu natomiast musiała się odbyc kilka godzin później, gdyż mecz przerwały opady deszczu.

Tenisiści wznowili mecz o godz. 15. Choć Hurkacz bardzo dobrze zaczął, to jednak Chorwat zdominował seta i trzykrotnie miał w dłoni piłkę meczową. Ostatecznie rozstrzygnął spotkanie na swoją korzyść, pozostawiając Hurkacza za burtą turnieju.