Drodzy Czytelnicy, podajcie to dalej! Gdzie kupić Gazetę...

  Drodzy Czytelnicy, podajcie to dalej! Gdzie kupić Gazetę Wrocławską?

  Arkadiusz Franas, redaktor naczelny

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Arkadiusz Franas

  Arkadiusz Franas ©Fot. Tomasz Ho£Od / Polskapresse

  Dzisiejsze papierowe wydanie "Gazety Wrocławskiej" ma nadzwyczajną okładkę, ale też powód jest nadzwyczajny. Od dziś aż do odwołania nie będą mogli Państwo kupić gazety w punktach sprzedaży, do których prasę dostarcza Ruch SA. Pełną listę kiosków i punktów dystrybucyjnych innych firm, gdzie dostarczymy zwiększone nakłady naszej gazety, publikujemy poniżej.
  Arkadiusz Franas

  Arkadiusz Franas ©Fot. Tomasz Ho£Od / Polskapresse

  Każdego dnia dziennikarze i redaktorzy „Gazety Wrocławskiej” tworzą dla Państwa największą w województwie dolnośląskim gazetę codzienną. Informujemy, doradzamy, ostrzegamy, komentujemy, rozmawiamy. Dzięki temu mamy poczucie ciągłego budowania wspólnoty ludzi świadomych swojego miejsca na ziemi, dobrze poinformowanych, mających swoje zdanie. A nade wszystko - ludzi ufających sobie. Dlatego przekazanie Państwu informacji o problemach z dostępnością naszego dziennika jest dla nas ogromnie ważne i zależy nam, aby jak najwięcej osób dowiedziało się, gdzie mogą kupić swoją gazetę.


  Ostatnio skarżyli się Państwo na problemy z dostępnością naszego dziennika. Jest to spowodowane kłopotami finansowymi jednej z firm dystrybuujących prasę - spółki Ruch SA. Brak gazet w kioskach wpływa nie tylko na naszą reputację, ale również właścicieli kiosków, którzy nie otrzymują gazet do sprzedaży. Nie mogliśmy na to dłużej pozwalać. Postanowiliśmy działać szybko, by nie narażać Państwa na dodatkowe uciążliwości. Zdecydowaliśmy się wycofać „Gazetę Wrocławską” z punktów sprzedaży obsługiwanych przez Ruch SA, a w zamian rozbudować sieć sprzedaży u innych dystrybutorów.

  W tych zdarzeniach nie ma naszej winy, ale nie zamierzamy się tej sytuacji biernie poddać. Przede wszystkim w Państwa interesie. Już dziś apelujemy do Was, naszych Czytelników, którym leży na sercu los Waszej gazety - przekażcie swoim przyjaciołom, sąsiadom, znajomym, informacje, gdzie można nas kupić. Teraz pora na nasz własny, zdecydowany ruch. Podajcie to dalej! Gazety są solą demokracji naszych lokalnych ojczyzn, zawalczmy razem o to, aby dotarły do wszystkich zainteresowanych.

  „Gazetę Wrocławską” mogą Państwo wciąż kupić w około 3300 placówkach handlowych na terenie województwa. We wszystkich punktach sprzedaży sieci Kolporter i Garmond, w galeriach handlowych, w niemal każdym supermarkecie, na każdej stacji benzynowej wszystkich znanych sieci oraz w setkach placówek Poczty Polskiej.

  To nie koniec. W mniejszych miejscowościach rozwijamy przecież własną sieć dystrybucji, dzięki której docieramy nawet do niewielkich wiejskich sklepów.

  Należy dodać, że najpewniejszym sposobem na codzienną lekturę „Gazety Wrocławskiej” jest prenumerata oraz tak zwany kolportaż domowy.

  Sensem pracy każdego dziennikarza i każdej redakcji jest relacja z Czytelnikami. To dla Was pracujemy i to o Wasze zaufanie zabiegamy. Dlatego gramy w otwarte karty i wprost informujemy o naszej decyzji i powodach jej podjęcia. Potwierdzamy jednocześnie, że może ona rodzić przejściowe niedogodności - gazety mogą zniknąć z niektórych placówek handlowych. W każdym przypadku jednak „Gazeta Wrocławska” pojawi się w innych, dodatkowych, punktach sprzedaży na tej samej ulicy.

  Bez względu na, miejmy nadzieję, przejściowe trudności Ruchu SA, do którego jesteśmy gotowi powrócić natychmiast po unormowaniu sytuacji, będziemy każdego dnia pracować nad ułatwieniem dostępności Waszej gazety.

  Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, a w razie jakichkolwiek trudności z nabyciem naszego tytułu o telefon: 71 727 60 12 lub mejl dystrybucja.wroclaw@polskapress.pl

  Redaktor Naczelny z Zespołem „Gazety Wrocławskiej” i dziennikami Grupy Polska Press
  Arkadiusz Franas


  Gdzie kupić Gazetę Wrocławską? Lista punktów sprzedaży [KLIKNIJ]

  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo