Dolny Śląsk z Wrocławską - przystanek Trzebnica [FILMY]

Redakcja

Wideo

Trzebnica to kolejny przystanek akcji Dolny Śląsk z Wrocławską. Burmistrz Marek Długozima zaprosił tu nasze kamery gdy świętowano tu finał 5. Trzebnickich Dni Rodziny, odbywające się pod patronatem Agaty Kornhauser-Dudy, małżonki Prezydenta RP.

Jak co roku najmłodsi trzebniczanie przeszli ze swoimi rodzicami w Marszu Rodzin. A na Placu Pielgrzymkowym przed trzebnicką bazyliką czekały bezpłatne dmuchańce i animacje dla najmłodszych.

Jak tylko możemy, staramy się wspierać trzebnickie rodziny. Nie tylko organizując dla nich takie wydarzenia. Kończymy właśnie budowę żłobka i przedszkola, dzięki którym na opiekę w gminnych placówkach będą mogły liczyć wszystkie dzieci z naszej gminy - mówi burmistrz Marek Długozima.

To jeden z powodów, dla których coraz więcej wrocławian decyduje się na przeprowadzkę do Trzebnicy. - Staramy się, by było to miasto idealne do życia. Takie, w którym niczego nie brakuje, a przy tym takie gdzie można miło spędzać czas - mówi Jakub Szurkawski z trzebnickiego magistratu. - A Wrocław? Odkąd mamy drogę ekspresową S5, dojazd do stolicy Dolnego Śląska zajmuje tylko 10 minut

Zobacz całe rozmowy z Trzebnicy

Marek Długozima, burmistrz Trzebnicy

Czy Trzebnica znów będzie zdrojem?

Droga S5 - trzebnickie okno na świat

Finał Trzebnickich Dni Rodziny

DOLNY ŚLĄSK Z WROCŁAWSKĄ

Gdzie jest najlepiej? To oczywiste! Na Dolnym Śląsku! Portal GazetaWroclawska.pl udowodni to przez wiosenne miesiące. Do końca czerwca ekipa naszego serwisu pojawi się z mobilnym studiem wideo w kilkudziesięciu miejscach w regionie. Akcja “Dolny Śląsk z Wrocławską” właśnie wystartowała!

Z naszymi kamerami odwiedzimy najciekawsze zakątki regionu, pokazując wyjątkowe miejsca i nietuzinkowych ludzi z nimi związanych.

Zajrzymy do dolnośląskich kurortów, pojawimy się na rynkach miast i miasteczek, ale odwiedzimy też miejsca które na co dzień znamy trochę mniej. Pojawimy się na gminnych świętach, odwiedzimy największe inwestycje, pokażemy to czym najbardziej chcą się pochwalić gospodarze miast, gmin i powiatów. No i oczywiście sami mieszkańcy.

Zobacz, gdzie już byliśmy [KLIKNIJ]

Do naszego plenerowego studia zaprosimy samorządowców, lokalnych artystów, sportowców, społeczników - wszystkich tych, którzy mogą być najlepszą żywą wizytówką swojej miejscowości.

Już zaproszono nas m.in. na Festiwal Słodkości w Wambierzycach, będziemy na Trzebnickich Dniach Rodzin, Dniach Złotoryi, Dniach Prusic, Folkloriadzie w Szymanowie i Pikniku Rodzinnym w Machnicach, odwiedzimy Lwówek Śląski, gminę Złotoryja, czy Dobromierz.
Lista zaproszeń jest oczywiście o wiele dłuższa. Ciągle czekamy na kolejne. Wystarczy napisać na adres [email protected] - skontaktujemy się wówczas z Państwem, by porozmawiać o szczegółach

Partnerem akcji “Dolny Śląsk z Wrocławską” jest Auto Group Polska – autoryzowany dealer Seat - Wrocław, al. Karkonoska 59a.

Dolny Śląsk z Wrocławską - kliknij i przeczytaj więcej

Dodaj ogłoszenie