Dolny Śląsk z Wrocławską - przystanek Prusice

  Dolny Śląsk z Wrocławską - przystanek Prusice

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Dolny Śląsk z Wrocławską - przystanek Prusice
  1/16
  przejdź do galerii
  W sobotę w ramach akcji Dolny Śląsk z Wrocławską odwiedziliśmy Prusice. Na Dni Prusic zaprosił nas burmistrz Igor Bandrowicz.
  W Prusicach nasze kamery były już od godz. 10, kiedy to z prusickiego Rynku wystartował Bieg III Wież. Wzięliśmy też udział w otwarciu ścieżki rowerowej i towarzyszącym mu rajdzie rowerowym Prusice - Żmigród - Prusice. Później pojawiliśmy się stadionie Orła, gdzie także w niedzielę trwać będą Dni Prusic.  DOLNY ŚLĄSK Z WROCŁAWSKĄ  Gdzie jest najlepiej?
  To oczywiste! Na Dolnym Śląsku! Portal GazetaWroclawska.pl udowodni to przez wiosenne miesiące. Do końca czerwca ekipa naszego serwisu pojawi się z mobilnym studiem wideo w kilkudziesięciu miejscach w regionie. Akcja “Dolny Śląsk z Wrocławską” właśnie wystartowała!

  Z naszymi kamerami odwiedzimy najciekawsze zakątki regionu, pokazując wyjątkowe miejsca i nietuzinkowych ludzi z nimi związanych.

  Zajrzymy do dolnośląskich kurortów, pojawimy się na rynkach miast i miasteczek, ale odwiedzimy też miejsca które na co dzień znamy trochę mniej. Pojawimy się na gminnych świętach, odwiedzimy największe inwestycje, pokażemy to czym najbardziej chcą się pochwalić gospodarze miast, gmin i powiatów. No i oczywiście sami mieszkańcy.

  Do naszego plenerowego studia zaprosimy samorządowców, lokalnych artystów, sportowców, społeczników - wszystkich tych, którzy mogą być najlepszą żywą wizytówką swojej miejscowości.

  Ciągle czekamy na kolejne zaproszenia. Wystarczy napisać na adres dolnyslask@gazeta.wroc.pl - skontaktujemy się wówczas z Państwem, by porozmawiać o szczegółach

  Dolny Śląsk z Wrocławską - kliknij i przeczytaj więcej  Partnerem akcji “Dolny Śląsk z Wrocławską” jest Auto Group Polska – autoryzowany dealer Seat - Wrocław, al. Karkonoska 59a.
  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo