Dolny Śląsk z Wrocławską - przystanek Prusice [FILMY]

  Dolny Śląsk z Wrocławską - przystanek Prusice [FILMY]

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Prusice w powiecie trzebnickim to kolejny przystanek akcji Dolny Śląsk z Wrocławską. Burmistrz Igor Bandrowicz zaprosił nas tu z okazji Dni Prusic. W sobotę otwarto także drogę rowerową łączącą Prusice ze Żmigrodem. To część wielkiej rowerostrady, budowanej wspólnie przez Prusice i kilka okolicznych gmin.
  - Chcemy w ten sposób stworzyć na północ od Wrocławia ciekawe miejsce do spędzania wolnego czasu dla wszystkich Dolnoślązaków. Nie trzeba nawet przywozić tutaj swoich rowerów. Można do nas przyjechać autem, zostawić je na bezpiecznym parkingu, a rower wypożyczyć u nas na miejscu - mówi burmistrz Igor Bandrowicz.

  Zobacz całe rozmowy z Prusic


  Otwarcie ścieżki rowerowej - części Dolnośląskiej Krainy Rowerowej


  Sport i rekreacja w Prusicach - radny Robert Kawalec


  Fotowoltaika przyszłością Prusic - sekretarz gminy Grzegorz Terebun


  O historii Prusic mówi nam Marian Radzik


  Przewodniczący rady miejskiej Zbigniew Ziomek


  Paweł Grzyb, dyrektor GOKiS w Prusicach


  DOLNY ŚLĄSK Z WROCŁAWSKĄ  Gdzie jest najlepiej?
  To oczywiste! Na Dolnym Śląsku! Portal GazetaWroclawska.pl udowodni to przez wiosenne miesiące. Do końca czerwca ekipa naszego serwisu pojawi się z mobilnym studiem wideo w kilkudziesięciu miejscach w regionie. Akcja “Dolny Śląsk z Wrocławską” właśnie wystartowała!

  Z naszymi kamerami odwiedzimy najciekawsze zakątki regionu, pokazując wyjątkowe miejsca i nietuzinkowych ludzi z nimi związanych.

  Zajrzymy do dolnośląskich kurortów, pojawimy się na rynkach miast i miasteczek, ale odwiedzimy też miejsca które na co dzień znamy trochę mniej. Pojawimy się na gminnych świętach, odwiedzimy największe inwestycje, pokażemy to czym najbardziej chcą się pochwalić gospodarze miast, gmin i powiatów. No i oczywiście sami mieszkańcy.

  Do naszego plenerowego studia zaprosimy samorządowców, lokalnych artystów, sportowców, społeczników - wszystkich tych, którzy mogą być najlepszą żywą wizytówką swojej miejscowości.

  Ciągle czekamy na kolejne zaproszenia. Wystarczy napisać na adres dolnyslask@gazeta.wroc.pl - skontaktujemy się wówczas z Państwem, by porozmawiać o szczegółach

  Dolny Śląsk z Wrocławską - kliknij i przeczytaj więcej  Partnerem akcji “Dolny Śląsk z Wrocławską” jest Auto Group Polska – autoryzowany dealer Seat - Wrocław, al. Karkonoska 59a.
  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo