Dolny Śląsk z Wrocławską - przystanek Prusice [FILMY]

Redakcja

Wideo

Zobacz galerię (1 zdjęcie)
Prusice w powiecie trzebnickim to kolejny przystanek akcji Dolny Śląsk z Wrocławską. Burmistrz Igor Bandrowicz zaprosił nas tu z okazji Dni Prusic. W sobotę otwarto także drogę rowerową łączącą Prusice ze Żmigrodem. To część wielkiej rowerostrady, budowanej wspólnie przez Prusice i kilka okolicznych gmin.

- Chcemy w ten sposób stworzyć na północ od Wrocławia ciekawe miejsce do spędzania wolnego czasu dla wszystkich Dolnoślązaków. Nie trzeba nawet przywozić tutaj swoich rowerów. Można do nas przyjechać autem, zostawić je na bezpiecznym parkingu, a rower wypożyczyć u nas na miejscu - mówi burmistrz Igor Bandrowicz.

Zobacz całe rozmowy z Prusic

Otwarcie ścieżki rowerowej - części Dolnośląskiej Krainy Rowerowej

Sport i rekreacja w Prusicach - radny Robert Kawalec

Fotowoltaika przyszłością Prusic - sekretarz gminy Grzegorz Terebun

O historii Prusic mówi nam Marian Radzik

Przewodniczący rady miejskiej Zbigniew Ziomek

Paweł Grzyb, dyrektor GOKiS w Prusicach

DOLNY ŚLĄSK Z WROCŁAWSKĄ

Gdzie jest najlepiej? To oczywiste! Na Dolnym Śląsku! Portal GazetaWroclawska.pl udowodni to przez wiosenne miesiące. Do końca czerwca ekipa naszego serwisu pojawi się z mobilnym studiem wideo w kilkudziesięciu miejscach w regionie. Akcja “Dolny Śląsk z Wrocławską” właśnie wystartowała!

Z naszymi kamerami odwiedzimy najciekawsze zakątki regionu, pokazując wyjątkowe miejsca i nietuzinkowych ludzi z nimi związanych.

Zajrzymy do dolnośląskich kurortów, pojawimy się na rynkach miast i miasteczek, ale odwiedzimy też miejsca które na co dzień znamy trochę mniej. Pojawimy się na gminnych świętach, odwiedzimy największe inwestycje, pokażemy to czym najbardziej chcą się pochwalić gospodarze miast, gmin i powiatów. No i oczywiście sami mieszkańcy.

Do naszego plenerowego studia zaprosimy samorządowców, lokalnych artystów, sportowców, społeczników - wszystkich tych, którzy mogą być najlepszą żywą wizytówką swojej miejscowości.

Ciągle czekamy na kolejne zaproszenia. Wystarczy napisać na adres [email protected] - skontaktujemy się wówczas z Państwem, by porozmawiać o szczegółach

Dolny Śląsk z Wrocławską - kliknij i przeczytaj więcej

Partnerem akcji “Dolny Śląsk z Wrocławską” jest Auto Group Polska – autoryzowany dealer Seat - Wrocław, al. Karkonoska 59a.

Dodaj ogłoszenie