Dolny Śląsk z Wrocławską - przystanek Międzybórz

  Dolny Śląsk z Wrocławską - przystanek Międzybórz

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  W poniedziałek odwiedzimy gminę Międzybórz

  W poniedziałek odwiedzimy gminę Międzybórz ©miedzyborz.pl

  Akcja Dolny Śląsk z Wrocławską trwa. W poniedziałek, 18 czerwca, będziemy w gminie Międzybórz w powiecie oleśnickim. Zaprosił nas tutaj burmistrz Jarosław Głowacki.
  W poniedziałek odwiedzimy gminę Międzybórz

  W poniedziałek odwiedzimy gminę Międzybórz ©miedzyborz.pl

  Z naszymi kamerami pojawimy się m.in. na Rynku w Międzyborzu oraz w miejscowej szkole podstawowej. Będziemy też w spółdzielni mleczarskiej oraz u producenta mebli - w firmie Wajnert. Szukajcie nas w Międzyborzu już od godziny 10.

  DOLNY ŚLĄSK Z WROCŁAWSKĄ  Gdzie jest najlepiej? To oczywiste! Na Dolnym Śląsku! Portal GazetaWroclawska.pl udowodni to przez wiosenne miesiące. Do końca czerwca ekipa naszego serwisu pojawi się z mobilnym studiem wideo w kilkudziesięciu miejscach w regionie. Akcja “Dolny Śląsk z Wrocławską” właśnie wystartowała!

  Z naszymi kamerami odwiedzimy najciekawsze zakątki regionu, pokazując wyjątkowe miejsca i nietuzinkowych ludzi z nimi związanych.

  Zajrzymy do dolnośląskich kurortów, pojawimy się na rynkach miast i miasteczek, ale odwiedzimy też miejsca które na co dzień znamy trochę mniej. Pojawimy się na gminnych świętach, odwiedzimy największe inwestycje, pokażemy to czym najbardziej chcą się pochwalić gospodarze miast, gmin i powiatów. No i oczywiście sami mieszkańcy.

  Do naszego plenerowego studia zaprosimy samorządowców, lokalnych artystów, sportowców, społeczników - wszystkich tych, którzy mogą być najlepszą żywą wizytówką swojej miejscowości.

  Byliśmy już m.in. na Trzebnickich Dniach Rodzin, Dniach Złotoryi, Folkloriadzie w Szymanowie i Pikniku Rodzinnym w Machnicach, odwiedziliśmy Lwówek Śląski, gminę Złotoryja, czy Dobromierz. Wkrótce pojawimy się m.in. w Wołowie, Kamiennej Górze, Międzyborzu czy Sycowie.

  Lista zaproszeń jest oczywiście o wiele dłuższa. Ciągle czekamy na kolejne. Wystarczy napisać na adres dolnyslask@gazeta.wroc.pl - skontaktujemy się wówczas z Państwem, by porozmawiać o szczegółach

  Dolny Śląsk z Wrocławską - kliknij i przeczytaj więcej  Partnerem akcji “Dolny Śląsk z Wrocławską” jest Auto Group Polska – autoryzowany dealer Seat - Wrocław, al. Karkonoska 59a.
  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo