Dolny Śląsk z Wrocławską - przystanek Międzybórz [FILMY]

  Dolny Śląsk z Wrocławską - przystanek Międzybórz [FILMY]

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Międzybórz to kolejny przystanek naszej akcji Dolny Śląsk z Wrocławską. To pięknie położona gmina pełna lasów - o czym świadczy już jej nazwa. Ma ogromne tradycje meblarskie - działa tu kilka potężnych firm produkujących meble, ale też wiele mniejszych zakładów tej branży. W Międzyborzu powstają też pyszne sery. Co jeszcze? Zobaczcie nasze filmy.
  O Międzyborzu opowiada nam Krzysztof Kraska, zastępca burmistrza


  Inwestycje w Międzyborzu


  Szkoła Podstawowa w Międzyborzu


  Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Międzyborzu


  Kultura w Międzyborzu


  DOLNY ŚLĄSK Z WROCŁAWSKĄ  Gdzie jest najlepiej?
  To oczywiste! Na Dolnym Śląsku! Portal GazetaWroclawska.pl udowodni to przez wiosenne i letnie miesiące. Do końca czerwca ekipa naszego serwisu pojawi się z mobilnym studiem wideo w kilkudziesięciu miejscach w regionie. Akcja “Dolny Śląsk z Wrocławską” właśnie wystartowała!

  Z naszymi kamerami odwiedzimy najciekawsze zakątki regionu, pokazując wyjątkowe miejsca i nietuzinkowych ludzi z nimi związanych.

  Zajrzymy do dolnośląskich kurortów, pojawimy się na rynkach miast i miasteczek, ale odwiedzimy też miejsca które na co dzień znamy trochę mniej. Pojawimy się na gminnych świętach, odwiedzimy największe inwestycje, pokażemy to czym najbardziej chcą się pochwalić gospodarze miast, gmin i powiatów. No i oczywiście sami mieszkańcy.

  Do naszego plenerowego studia zaprosimy samorządowców, lokalnych artystów, sportowców, społeczników - wszystkich tych, którzy mogą być najlepszą żywą wizytówką swojej miejscowości.

  Ciągle czekamy na kolejne zaproszenia. Wystarczy napisać na adres dolnyslask@gazeta.wroc.pl - skontaktujemy się wówczas z Państwem, by porozmawiać o szczegółach

  Dolny Śląsk z Wrocławską - kliknij i przeczytaj więcej  Partnerem akcji “Dolny Śląsk z Wrocławską” jest Motorpol Wrocław – autoryzowany dealer Seat - Wrocław, al. Karkonoska 81.  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo