Dolnośląscy przedsiębiorcy stawiają na rozwój

materiał partnera

Z początkiem nowego roku ruszą konkursy dla przedsiębiorców w ramach kolejnej odsłony Regionalnego Programu Operacyjnego. Dolnośląskie firmy będą mogły starać się o dotacje finansowe między innymi w dziedzinie rozwoju oraz inwestycji w badania, a jak wiadomo ambicje tutejszych przedsiębiorców są wysokie. Już dzisiaj firmy poszukują innowacyjnych rozwiązań niemal w każdej dziedzinie, próbując tym samym zdobyć przewagę na wymagającym i niezwykle konkurencyjnym rynku nie tylko dolnośląskim, ale i ogólnopolskim. Jednym z kierunków działań są zaawansowane i konkurencyjne cenowo rozwiązania w zakresie zarządzania systemem wydruku. Może to źródło przewagi konkurencyjnej także Twojej firmy?

Poufność informacji i pełna kontrola procesu wydruku to dzisiejszy obszar zainteresowania przedsiębiorców

Systemy zarządzania wydrukiem, to rozwiązania coraz bardziej popularne w segmentach działalności, w których liczy się bezpieczeństwo informacji i wydruku. Nie od dziś wiadomo, że to właśnie informacje bywają źródłem przewagi konkurencyjnej. Rozwiązania sieciowe sprzyjają nieautoryzowanym dostępom do poufnych danych, także tych generowanych lub przetwarzanych przez urządzenia wielofunkcyjne i drukujące w firmie. Stąd tez coraz więcej przedsiębiorców poszukuje rozwiązań, umożliwiających pełna kontrolę nad procesem wydruku wraz z ograniczonym dostępem do wybranych urządzeń drukujących. Poza tym, tego typu rozwiązania to także konkretne oszczędności wynikające między innymi z optymalnego obłożenia urządzeń drukujących i najlepszego ich wykorzystania.

Monitoring pracy urządzeń wielofunkcyjnych, autoryzacja dostępu do funkcji druku, przejrzystość kosztów związanych z drukiem – wszystko to coraz częściej doceniane jest przez wielu przedsiębiorców. Z całą pewnością i Twoja firma może odnieść realne korzyści z wdrożenia tego typu rozwiązań.

Ekonomiczne korzystanie z efektów pracy urządzeń drukujących jest dzisiaj na wyciągnięcie ręki

Dolnośląscy przedsiębiorcy poszukując rozwiązań innowacyjnych i służących rozwojowi nie poprzestają w poszukiwaniach oszczędności i sposobów na optymalizację kosztów prowadzenia działalności. Naprzeciw ich potrzebom wychodzą niestandardowe rozwiązania, zastępujące np. tradycyjne formy zakupu wybranych zasobów. Tego rodzaju propozycje to między innymi oferty dzierżawy nowoczesnego i technologicznie zaawansowanego sprzętu drukującego światowej klasy. Niezależnie od tego, czy dana firma nie chce lub nie może pozwolić sobie na zakup profesjonalnych i niezawodnych urządzeń wielofunkcyjnych i drukujących, bez których prowadzenie działalności w dzisiejszej rzeczywistości jest po prostu niemożliwe, jej potrzeby w tym zakresie mogą być zaspokojone innymi, atrakcyjnymi cenowo formami pozyskania niezbędnego sprzętu.

Jeśli zastanawiasz się nad atrakcyjnymi rozwiązaniami w zakresie wydajnego i nowoczesnego sprzętu kopiującego i drukującego, wejdź na http://www.wroclawksero.pl/ i poznaj propozycje, które nie tylko pozwolą na optymalizacje ponoszonych kosztów, ale także na skorzystanie ze światowej klasy technologii.

W jaki sposób udzielane jest wsparcie w ramach mikropożyczki?

Wideo

Dodaj ogłoszenie