Digital Excellence. Trwają poszukiwania cyfrowych rebeliantów

Nasz patronat/materiał Partnera
Ubiegłoroczne zwycięskie projekty wyróżniały się imponującą skalą, zasięgiem i wpływem – w pozytywny sposób zmieniają rzeczywistość i codzienne życie ludzi.
Ubiegłoroczne zwycięskie projekty wyróżniały się imponującą skalą, zasięgiem i wpływem – w pozytywny sposób zmieniają rzeczywistość i codzienne życie ludzi. Materiały prasowe
Udostępnij:
...czyli organizacji, które wykorzystując technologie cyfrowe i stosując innowacyjne idee, osiągają wyjątkowe rezultaty oraz zmieniają radykalnie siebie i szeroko rozumiane otoczenie biznesowe. Po raz kolejny bowiem, społeczność CIONET wyróżni topowe transformacje cyfrowe w Polsce tytułem Digital Excellence of The Year.

Digital Excellence to inicjatywa stworzona z myślą o wymianie najlepszych praktyk i innowacji w zakresie ery cyfrowej i rozwoju dla liderów, którzy dążą do doskonalenia cyfrowych kompetencji.
Co roku podczas Digital Excellence Awards zostają wyłonione najciekawsze transformacje wśród Polskich firm i instytucji publicznych. Poza wyróżnieniem najlepszych z najlepszych jest to również doskonała okazja do dyskusji o tym, jakie zmiany sygnalizują zgłoszone projekty, jakie postępy zachodzą w polskim biznesie i w organizacjach publicznych w ostatnich latach.

Wyróżnienia Digital Excellence Awards przyznają członkowie Jury – wybitni cyfrowi liderzy biznesu i technologii. Łączenie tych dwóch światów jest w Digital Excellence kluczowe. Poprzednie edycje udowodniły, że jeśli chcemy nadążać z technologią za zmieniającym się rynkiem, nie można pracować w modelu, w którym dział IT jest tylko wykonawcą projektów opracowanych przez stronę biznesową. IT i biznes muszą ramię w ramię, zmieniając swoją organizację i przyczyniając się do radyklanego cyfrowego postępu w szeroko rozumianym otoczeniu biznesowym – mówi Magdalena Chudzikiewicz, członek Zarządu Polska Press, juror konkursu.

Jurorzy, oceniając zgłoszenia, głównie kierują się pytaniem o to, jak przebudowano model biznesowy i jakie elementy cyfrowe zostały w nim ujęte.

– Konsekwentnie szukamy oryginalnych pomysłów i śmiałych planów. Nie wystarczy wdrożyć nowe aplikacje albo unowocześnić sprzęt. Cyfrowa transformacja wymaga rozumienia potencjału biznesu do bycia lepszym i umiejętności znalezienia technologii, która może w tym pomóc. To bardzo rzadka umiejętność i dlatego chcemy ją nagrodzić i inspirować innych do rozwoju w tym kierunku – mówi Bartosz Górczyński, przewodniczący jury Digital Excellence Awards i partner zarządzający CIONET Polska i Digital Excellence.

Ubiegłoroczne zwycięskie projekty wyróżniały się imponującą skalą, zasięgiem i wpływem – w pozytywny sposób zmieniają rzeczywistość i codzienne życie ludzi.

  • Tytułem Digital Excellence of The Year wyróżnieni zostali:
  • W kategorii Digital Strategy wyróżnienie otrzymało Ministerstwo Finansów
  • W kategorii Digital Customer wyróżnienie otrzymała firma Neuca
  • W kategorii Transformational Capabilities wyróżnienie otrzymał EMPIK
  • W kategorii Digital Capabilities wyróżnienie otrzymała PKP Energetyka
  • W kategorii Operational Efficiency wyróżnienie otrzymało CSIOZ
  • Nagrodę Społeczności CIONET otrzymał Totalizator Sportowy

Wierzymy, że tegoroczne zgłoszenia będą równie ciekawe i imponujące, dlatego jeżeli wdrożyliście w swoich organizacjach przełomowe rozwiązania i czujecie, że określenie cyfrowy rebeliant zostało stworzone z myślą o Was, to zgłaszajcie się śmiało do Digital Excellence Awards
na www.digitalexcellence.pl.

tu kliknij i przeniesiesz się do razu na tę stronę!

Zgłoszenia są przyjmowane do piątku, 9 października 2020!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polacy posiadają coraz droższe smartfony

Wideo

Materiał oryginalny: Digital Excellence. Trwają poszukiwania cyfrowych rebeliantów - Strefa Biznesu

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Gazeta Wrocławska
Dodaj ogłoszenie