Debiut i "czerwień" Sobiecha

Paweł Kucharski
Artur Sobiech doczekał się w końcu debiutu w barwach Hannoveru 96.

W meczu z Borussią Dortmund były napastnik Polonii Warszawa pojawił się na boisku w 83 minucie. Jego zespół przegrywał wówczas 0:1, ale na tym emocje się nie skończyły. W 87 wynik spotkania wyrównał Karim Haggui, w 89 na 2:1 dla H96 trafił Didier Ya Konan.

W 90 Sobiech został ukarany czerwoną kartką za brutalny faul w środkowej strefie boiska na Antonio Da Silvie. Dodajmy, że asystę przy bramce dla Borussii zapisał na swoim koncie Robert Lewandowski, który został zmieniony w 66 minucie przez Kevina Grosskreutza. Oprócz niego w ekipie BVB pełne 90 minut rozegrali Łukasz Piszczek i Jakub Błaszczykowski.