Debiut dziewczyn w trzeciej lidze

Marcin Kaźmierczak
Choć wysoka, czterobramkowa porażka sugerowałaby różnicę klas między drużynami, na boisku toczyła się wyrównana walka, zwłaszcza w pierwszej połowie Poloniastalswidnica.pl
Żeński Chrobry rozpoczął sezon

W ostatnią niedzielę sierpnia po raz pierwszy w historii żeńska drużyna Chrobrego Głogów wybiegła na ligowe boisko.

W swoim debiucie głogowianki uległy na wyjeździe Polonii-Stali Świdnica 1:5, choć do przerwy przegrywały tylko 0:1. Historyczną bramkę dla Chrobrego zdobyła po indywidualnej akcji Małgorzata Momot.

Mimo porażki trener Artur Przybył dziękował swoim zawodniczkom za ambitną walkę, choć jak zaznaczył, żar lejący się tego dnia z nieba, nie zachęcał do biegania po boisku.

W następnej kolejce żeński Chrobry zadebiutuje na swoim stadionie. W sobotę, 5 września, o godzinie 11 podejmie PKSK Gminy Udanin.