Daniel Kaczmarek z Fogo Unii Leszno mistrzem Polski

LUMAR, MAC
Daniel Kaczmarek z Fogo Unii Leszno
Daniel Kaczmarek z Fogo Unii Leszno Adrian Wykrota
Po zdobyciu w piątek tytułu w Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostwach Polski, żużlowcy Fogo Unii Leszno bardzo dobrze spisali się również w sobotnim finale Indywidualnych Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Na torze w Częstochowie faworytów pogodził Daniel Kaczmarek, który został najlepszym juniorem w Polsce.

Na najniższym stopniu podium stanął Bartosz Smektała, kolega klubowy Kaczmarka. Zawodników z Leszna przedzielił Paweł Przedpełski (Get Well Toruń), który w dodatkowym wyścigu o srebro pokonał Smektałę.

Czołówka klasyfikacji końcowej Indywidualnych Młodzieżowych Mistrzostw Polski: 1. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) – 14 (3, 2, 3, 3, 3), 2. Paweł Przedpełski (Get Well Toruń) – 13+3 (3, 3, 3, 1, 3), 3. Bartosz Smektała (Fogo Unia) – 13+2 (3, 1, 3, 3, 3), 4. Krystian Pieszczek (ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 12 (3, 3, 2, 2, 2), 5. Kacper Woryna (ROW Rybnik) – 10 (2, 2, 1, 2, 3), 6. Adrian Gała (Betard Sparta Wrocław) – 9 (1, 2, 3, 1, 2), 7. Dominik Kubera (Fogo Unia) – 8 (1, 1, 2, 3, 1), 8. Hubert Łęgowik (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) – 7 (2, 0, 2, 3, d).

Materiał oryginalny: Daniel Kaczmarek z Fogo Unii Leszno mistrzem Polski - Głos Wielkopolski