Czytelnicy Gazety Wrocławskiej po raz kolejny wybrali...

  Czytelnicy Gazety Wrocławskiej po raz kolejny wybrali najlepsze sklepy oraz najlepszych sprzedawców Dolnego Śląska!

  nnb

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Czytelnicy Gazety Wrocławskiej po raz kolejny wybrali najlepsze sklepy oraz najlepszych sprzedawców Dolnego Śląska!
  1/13
  przejdź do galerii
  W tym roku głosami czytelników Gazety Wrocławskiej wybraliśmy nie tylko najlepszych Sprzedawców i Sklepy ale także Butiki, Kwiaciarnie oraz Florystów! Nagrody zostały wręczone na Gali Mistrzów Handlu, która odbyła się 25 kwietnia we Wrocławiu w Dolnośląskim Centrum Filmowym.
  Nerwowe oczekiwanie na oficjalne ogłoszenie wyników umilał zwycięzcom i ich gościom zespół Dąbrowski Quartet wraz z wokalistką Pauliną Gołębiowską. Nerwy szybko jednak ustąpiły - o dobrą atmosferę zadbał prowadzący, Jacek Kochaniec oraz Redaktor Naczelny Gazety Wrocławskiej, Arkadiusz Franas, który wyraził podziw dla sprzedawców którzy od lat są najlepsi w swoim fachu.

  Na galę przybyło łącznie ponad 200 osób - tych najlepszych z powiatów oraz całego województwa. Walka była zażarta, do Plebiscytu łącznie zgłosiło się prawie 600 sklepów, ponad 500 sprzedawców i ponad 100 Florystów. Swoimi głosami Czytelnicy uhonorowali po trzy najlepsze sklepy, butiki oraz kwiaciarnie z każdego powiatu. Dodatkowo, te najlepsze z całego województwa zostały wyróżnione specjalną nagrodą Gazety Wrocławskiej. Wybrani zostali trzej najlepsi Floryści z całego Dolnego Śląska, którzy stawili się po odbiór nagrody - będą mogli zrelaksować się w jednym z dolnośląskich SPA a zwycięzca może dumnie tytułować się Florystą Roku.

  Największy bój toczył się wśród Sprzedawców - jak się okazało, to właśnie do nich nasi Czytelnicy są najbardziej przywiązani. Niejednokrotnie przyjmowaliśmy zgłoszenia dotyczące “Pani Joli z warzywniaka” czy “Pani Uli z Biedronki”. Anna Bijak, Dyrektor marketingu mówi, że to właśnie to jest kwintesencją Plebiscytu. - Codziennie robimy zakupy w tym samym sklepie, z chęcią wracamy do znanych nam sklepów osiedlowych. Sprzedawcy, którzy nas pamiętają, nierzadko znają z imienia zaskarbiają sobie naszą przychylność, która potem objawia się właśnie, gdy liczą na nasze głosy. Już samo zgłoszenie było dla wielu ze Sprzedawców bardzo miłym wyróżnieniem. Wielu z nich nie spodziewało się wygranej.

  Trzydziestu najlepszych sprzedawców powiatowych stanęło obok siebie na scenie - każdy z nich otrzymał tytuł Sprzedawcy Roku potwierdzający ich zaangażowanie oraz umiejętności. Czytelnicy poznawali ich stopniowo na łamach Gazety Wrocławskiej, gdy prezentowane były sylwetki Liderów Handlu. Wśród tej trzydziestki wybrana została piętnastka, która wyróżniła się na tle wojewódzkim - laureaci po pełnych emocji tygodniach głosowania będą mogli zrelaksować się w trakcie zabiegów SPA. Na lauerata I miejsca czeka nie tylko relaksujący 2-osobowy pobyt w hotelu “Dwór Elizy” ale także lot balonem!

  Galę zakończyły ożywione rozmowy w kuluarach. Sprzedawcy oraz właściciele wyróżnionych sklepów i butików mogli wymienić się spostrzeżeniami, żarcikami i tajemnicami - zdecydowanie jednak dla nich tajemnicą nie jest jak zaskarbić sobie sympatię swoich klientów i być Mistrzami Handlu!

  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo