Czy flower box to dobry prezent bez okazji?

Materiał informacyjny roseduchateau.com
Jeśli zastanawiasz się, co podarować bliskiej osobie bez okazji, sięgnij po kwiaty. To ponadczasowy i wyjątkowy prezent, który ucieszy każdego. Aby wykazać się pomysłowością, zamiast tradycyjnych kwiatów ciętych, wybierz flower boxa. Poznaj jego zalety i dowiedz się, jak długo żyją kwiaty w pudełku!

Flower box na każdą okazję

Nie od dziś wiadomo, że kobiety lubią kwiaty. Jednym bardziej do gustu przypadną stokrotki, innym z kolei tulipany. Kwiatami, które są eleganckie, a jednocześnie bardzo uniwersalne, są róże. To właśnie ten rodzaj kwiatów znajdziesz we flower boxie pochodzącym ze sklepu Roseduchateau.com.

Pudełko ciętych kwiatów to świetny upominek zarówno dla nastolatki, jak i dorosłej kobiety. Wyjątkowe i precyzyjnie skomponowane pudełko idealnie ozdobi zarówno salon, łazienkę, jak i sypialnię. To dobry pomysł na prezent urodzinowy, imieninowy oraz jubileuszowy. Pamiętaj jednak, że flower boxa możesz wręczyć bliskiej osobie zupełnie bez okazji. Z pewnością będzie ona zaskoczona i bardzo wdzięczna.

Samodzielnie wybierz kwiaty!

Decydując się na flower box, możesz mieć realny wpływ na jego wygląd. Jak to możliwe? Wystarczy, że podczas zamówienia sam zdecydujesz, jaki rodzaj kwiatów ma się znaleźć w pudełku. Mogą to być tradycyjne róże cięte (zachowują żywotność minimum 3 dni). Jeśli zależy Ci na tym, aby kwiaty wyglądały dobrze znacznie dłużej, możesz sięgnąć po róże wieczne. To kwiaty, które zostały poddane specjalnemu procesowi i mogą stać w boxie nawet 2 lata, ciągle dobrze wyglądając.

Nie musisz jednak wybierać wyłącznie spośród kompozycji różanych. W ofercie sklepu znajdziesz także piwonie. One również umieszczane są przez florystów w pudełkach. Dzięki procesowi konserwacji zachowują właściwy wygląd minimum rok. Stabilizowane piwonie też wyglądają elegancko! Tworzenie idealnej kompozycji to również wskazanie koloru roślin ciętych. Możesz zdecydować się na jeden z 12 dostępnych odcieni i barw róż i piwonii. Dostępne są również kompozycje mieszane.

Nie warto zapominać, że dużą rolę we flower boxach odgrywa samo pudełko. Jest ono robione ręcznie i wypełniane kwiatami przez florystów. Dzięki czemu wygląda nieskazitelnie. Pamiętaj jednak, że w każdym pudełku znajduje się inna liczba kwiatów. Dlaczego? Ponieważ ich pączki mają różną wielkość i w różny sposób wypełniają przestrzeń boxa. Zawsze jest to jednak równomierna i spójna kompozycja.

Jak dostarczany jest flower box?

Z pewnością zastanawiasz się, w jaki sposób dostarczane są pudełka z kwiatami. Ze względu na ich delikatność, łatwo je przecież uszkodzić. To oczywiste, dlatego flower boxy zawsze pakowane są w specjalne kartony wysyłkowe, odpowiednio skonstruowane, mające zabezpieczenia i wentylację. Wszystko po to, aby kwiaty podczas doręczenia nie uległy zniszczeniu, a także zachowały dobry wygląd. Pamiętaj, że opakowania na boxy nie są zwykłym, szarym kartonem. To bardzo eleganckie paczka, które nadaje się od razu do wręczenia bliskiej osobie. Możesz więc zamówić prezent w postaci kwiatów online i skierować go od razu pod wskazany adres.

Dodaj ogłoszenie