MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Czy będą wyłączenia prądu 18.06 w dolnośląskim? Sprawdź, gdzie mogą być przerwy w dostawie

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Czy są planowane wyłączenia prądu w dolnośląskim 18.06? W artykule znajdziesz listę miejsc, w których mogą nastąpić przerwy w dostawie prądu 18.06. Warto wiedzieć wcześniej o zaistnieniu takiej sytuacji. Szczególnie jeśli pracujesz lub uczysz się zdalnie. Najczęstszą przyczyną planowanych wyłączeń prądu są budowy, remonty oraz modernizacje sieci.

Spis treści

Gdzie obecnie (18.06 18:03) nie ma prądu w dolnośląskim?

powiat bolesławiecki

Przejęsław, Kliczków, Kliczków, Osiecznica, ulica Świerkowa, Kliczków, Kliczków, Przejęsław, Przejęsław, Osiecznica, ulica Żagańska, Przejęsław, Osiecznica, ulice: Budynek Nadleśnictwa, Rzeczna, Osiecznica, Osiecznica, Przejęsław
18.06 od godz. 17:16 do 19:00


powiat karkonoski

Wojcieszyce, ul. Pomarańczowa, Pistacjowa, Rumiankowa, Porzeczkowa, Pomarańczowa, Platanowa, Palmowa, Olchowa - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
18.06 od godz. 18:00 do 20:00


Wojcieszyce, ul. Leszczynowa, Lipowa - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
18.06 od godz. 18:00 do 20:00


powiat lwówecki

Radomiłowice - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
18.06 od godz. 17:00 do 20:00


Górczyca - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
18.06 od godz. 17:00 do 20:00


powiat oleśnicki

Oleśnica ul. Matejki 20, 21, 22, Okrężna 11 i działki przyległe.
18.06 od godz. 17:00 do 19:00


powiat strzeliński

Kondratowice: ul. Długa numery od 38 do 54, ul. Słowiańska 17, od numeru 26 do 30, ul. Ogrodowa, ul. Makowa, ul. Różana oraz działki przyległe do wymienionych ulic.
18.06 od godz. 7:00 do 20:00


Gęsiniec, Gościęcice Dolne, Średnie, Górne, Kuropatnik.
18.06 od godz. 16:22 do 19:00


powiat trzebnicki

Trzebnica ul. Ogrodowa ,Chrobrego.
18.06 od godz. 16:29 do 18:30


Planowane wyłączenia prądu w dolnośląskim

Jelenia Góra

Jelenia Góra, ul. Goduszyńska 40, 42, 44, 46, 48, 50, 50B, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62A.

  • od 25.06 godz. 8:00 do 26.06 godz. 14:00

Legnica

miejscowości Legnica Urząd Miasta - brak prądu
22.06 od godz. 8:00 do 17:00


miejscowości Legnica ul. Senatorska 21 brak prądu
26.06 od godz. 8:00 do 10:00


miejscowości Legnica ul Boiskowa, ROD "Wypoczynek", Jaworzyńska 151-163, Wilcza, Borsucza - brak prądu
27.06 od godz. 11:00 do 16:00


Wrocław

Wrocław Fabryczna: Wysoka od 8 do 10 parzyste, Manganowa dz.1/2 PKP.
19.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Psie Pole: Okulickiego 14 i 19.
19.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Fabryczna: Przednia 93 i od 104 do 108.
20.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Psie Pole: Okulickiego 2, Motykówny od 1 do 19 i od 2 do 16, Wilczkowska od 1 do 31 i od 2 do 18, Lublańska od 1 do 3 nieparzyste, Sarajewska od 1 do 13 i od 2 do 14, Zagrzebska od 1 do 11 i od 2 do 14, Siedzikówny od 15 do 31 nieparzyste, Belgradzka od 1 do 31 i od 2 do 70, Dubrownicka od 1 do 39 nieparzyste, Irkucka 5 i od 12 do 18 oraz dz.102/43, Bora-Komorowskiego od 69 do 73 nieparzyste, Skopijska od 1 do 13 i od 2 do 14.
20.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Krzyki: Międzyrzecka 1, Nizinna, Bierdzańska oraz ogródki działkowe MPWiK "Nowe Bierdzany".
21.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Krzyki: Grójecka od 11 do 17 i od 12 do 18, Skierniewicka od 7 do 11 i 16, Ślężna od 173 do 211 nieparzyste, Sokola od 71 do 81 i od 62 do 68 oraz dz.96, Sochaczewska 1, Akacjowa 17, Kutrzeby od 91 do 109 nieparzyste, Wittek od 11 do 27 nieparzyste.
24.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Psie Pole: Cholewkarska dz.1/3 i dz.17/6.
24.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Fabryczna: Starogajowa od 66 do 68 parzyste, Boguszowska 79, Sieroszowicka dz.6/3 i dz.5/3, Wróblowicka.
25.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Krzyki: Ulanowskiego 23 i 23a, Orla 15.
25.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Fabryczna: Zagony 42 i 47, Mińska od 3 do 7 i od 4 do 10 oraz dz.5/2 i dz.9/4, Stanisławowska 103.
26.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Krzyki: Chińska od 1 do 5 i od 2 do 4, Polna od 1 do 5 i 4, pl. Mongolski od 1 do 3 i od 2 do 4, 3-go Maja 1b, Komandorska od 53d do 53h.
26.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Stare Miasto: Podwale od 5 do 7, 6, od 45 do 47 i 46, Czysta od 1 do 5 i od 2 do 4 oraz dz.53/2.
26.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Fabryczna: Zagony 42 i 47, Mińska od 3 do 7 i od 4 do 10 oraz dz.5/2 i dz.9/4, Stanisławowska 103.
27.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Krzyki: Leonarda da Vinci od 1 do 5 i od 2 do 6.
27.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Psie Pole: Zagrodnicza od 13 do 13b, Zielna, Farna, Rycerska, Krzywoustego od 257 do 273 i od 250 do 260 oraz przepompownia ścieków "Widawa", Odrodzenia Polski od 1 do 31 i od 2 do 28 oraz dz.13/1, Skarbu Zakrzowskiego od 1 do 13 i od 2 do 10, Jagiellońska od 1 do 17 i od 2 do 10, Marynarska od 1 do 31 i od 2 do 6a, Stoczniowa od 9 do 21 i od 2 do 8a, Okrętowa 6, Masztowa od 1 do 17 i od 2 do 12.
27.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Stare Miasto: Zachodnia od 20 do 22 parzyste, Zgorzelecka 1.
27.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wrocław Stare Miasto: pl. Kościuszki od 7 do 9 i od 8 do 10 oraz dz.6/51 i dz.6/50.
28.06 od godz. 7:00 do 16:00


powiat bolesławiecki

miejscowości Tomaszów Bolesławiecki numery 99 i 100 - brak prądu
22.06 od godz. 8:00 do 14:00


Bolesławiec, ul. Zabobrze, Jasna - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
24.06 od godz. 7:30 do 9:00


Bolesławiec, ul. Zabobrze - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
24.06 od godz. 7:30 do 9:00


Bolesławiec, ul. Zabobrze 127, 129, 131, 133, 135, 137, 176, 178, 180, 181, 186, 188, 190, Kamienna od 1 do 9, Bazaltowa od 1 do 9.
24.06 od godz. 9:00 do 16:00


Bolesławiec, ul. Zabobrze, Jasna - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
24.06 od godz. 16:00 do 19:00


Bolesławiec, ul. Zabobrze - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
24.06 od godz. 16:00 do 19:00


Bronowiec, od 1 do 11.
25.06 od godz. 8:00 do 16:00


powiat dzierżoniowski

Łagiewniki ul.: Słowiańska 14, 16, 16a, od numeru 21 - do końca, Polna, Orla, Sowia, Błękitna, Srebrna 9, Południowa 8, od 10 do 15, Poprzeczna od 1 do 3, Półwiejska 4a
20.06 od godz. 7:00 do 16:00


Piława Górna ul.: Groszowiecka dz. 374; Staszica 1, 2, 3, 4, 6, 8, 12A, 12, 14, 16; pl. Piastów Śląskich od 7 do 11, Szkolna, Krótka.
20.06 od godz. 8:00 do 12:00


Dzierżoniów ul. Kilińskiego 8 i 10A; Mostowa - cała, Nowowiejska od nr 13 do nr 22B.
25.06 od godz. 9:00 do 14:00


Ratajno: obręb działek numer 257/3.
28.06 od godz. 7:00 do 16:00


powiat głogowski

miejscowości Dankowice - brak prądu
19.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat jaworski

Wolbromek, Świny - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej
19.06 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowości Zębowice nr 50 baza transportowa, działka nr 63/8 zakład kamieniarski - brak prądu
20.06 od godz. 8:00 do 12:00


miejscowości Wiadrów dz. nr 107/3 - brak prądu
20.06 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowości Wądroże Wielkie 170A, 170E, dz nr 319/2, dz. nr 319/3, dz. nr 316/5 - brak prądu
21.06 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowości Męcinka: od nr 12 do 36, od nr 72A do 78, od nr 98 do 113 - brak prądu
26.06 od godz. 9:00 do 17:00


Sichów dz. nr 173/3
6.07 od godz. 9:00 do 16:00


powiat kamiennogórski

Błażkowa, od 18 do 21, od 36 do 43.
20.06 od godz. 8:00 do 13:00


Kamienna Góra, ul. Magazynowa 4, 7.
20.06 od godz. 8:00 do 14:00


Szarocin, od 51 do 110.
25.06 od godz. 8:00 do 11:00


Szarocin, od 4 do 40.
25.06 od godz. 10:00 do 14:00


powiat karkonoski

Wojcieszyce, ul. Lipowa, Irysowa, Szkolna, Uzdrowiskowa, Modrzewiowa, Malinowa, Jałowcowa, Jaworowa, Jabłoniowa.
20.06 od godz. 6:00 do 8:00


Kromnów, od 15 do 47A, Kościół, Remiza.
21.06 od godz. 8:00 do 11:00


Siedlęcin, ul. Słoneczna działka budowlana 224/8, 224/9, 224/11.
24.06 od godz. 8:00 do 14:00


Komarno, 132, 133.
24.06 od godz. 8:00 do 16:00


Łomnica, Osada Śnieżka od 25 do 45.
24.06 od godz. 8:30 do 10:00


Kowary, ul. Pensjonatowa, Sanatoryjna 1 - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
25.06 od godz. 8:00 do 9:00


Szklarska Poręba, ul. 11 Listopada 16, 18, 18A, 22, 22A, 24, 24A, 24B, 24C, 24D, 39, 31, 33, 35, place budów.
25.06 od godz. 8:00 do 12:00


Kowary, ul. Sanatoryjna 2 Pałac Nowy Dwór, Zamkowa 11, 13, 15.
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Miłków, ul. Łąkowa 18, działka budowlana 366/3.
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat kłodzki

Gajów od 1 do 21, działka 100/1, 104/7, 105/4, 166/2, 180/4, 180/3, 180/2, 105/4
19.06 od godz. 9:00 do 13:00


Polanica-Zdrój Kościuszki 1, 2, 3, 5, 7, działka 107/1, Głowackiego od 3 do 6, działka 387/1, 387/2
20.06 od godz. 8:00 do 14:00


Polanica-Zdrój Staffa 1, 1A, Bema od 1 do 3, Czarnieckiego 1, 3, Pułaskiego od 1 do 16, Kościuszki od 13 do 15A, Stary Wielisław 131,131A
20.06 od godz. 8:00 do 14:00


Długopole Górne nr 137,138,142,155,156 B,157, działka numer 30
25.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat legnicki

miejscowości Krotoszyce ul. Piastowska 9-37, Gwarna, Polna, Zielona, Parkowa, Kościuszki 2 - Brak prądu
19.06 od godz. 8:00 do 13:00


miejscowości Grzybiany Ogródki Działkowe - Brak prądu
20.06 od godz. 8:00 do 16:00


miejscowości Prochowice Elektrownia Wodna - Brak prądu
21.06 od godz. 8:00 do 13:00


miejscowości Michów nr 15A i hydrofornia - brak prądu
24.06 od godz. 11:00 do 15:00


miejscowości Goliszów od nr 71 do 77 - brak prądu
25.06 od godz. 8:00 do 12:00


miejscowości Gniewomirowice dz. 328/195, 328/192 brak prądu
25.06 od godz. 8:00 do 16:00


miejscowości Kwiatkowice nr od 27a do 47 brak prądu
28.06 od godz. 9:00 do 17:00


Dunino 2Z, 2W, dz. 16/8-9
23.09 od godz. 8:00 do 14:00


powiat lubański

Olszyna, ul. Legnicka 47, 52, Sienkiewicza od 1 do 10, działki budowlane.
19.06 od godz. 8:30 do 13:30


Olszyna, ul. Górna od 1 do 7, Legnicka od 66 do 70.
20.06 od godz. 8:30 do 13:30


Olszyna, ul. Górna od 1 do 7, Legnicka od 66 do 70.
21.06 od godz. 8:30 do 13:30


Mściszów, od 3 do 21.
24.06 od godz. 8:30 do 13:30


Wesołówka - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
24.06 od godz. 14:00 do 18:00


Pisaczów - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
24.06 od godz. 14:00 do 18:00


Zaręba, ul. Słowackiego, Osiedlowa, Lipowa, Rolnicza, Słoneczna, Podgórna, Wąska.
24.06 od godz. 16:00 do 18:00


Radostów Dolny, od 1 do 10A, od 16 do 17G, Radostów Średni, od 1 do 52A - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
25.06 od godz. 7:30 do 8:30


Radostów Dolny, od 7A do 77 - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
25.06 od godz. 7:30 do 8:30


Radostów Dolny, od 1 do 10A, od 16 do 17G, Radostów Średni, od 1 do 52A - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
25.06 od godz. 14:00 do 16:00


Radostów Dolny, od 7A do 77 - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
25.06 od godz. 14:00 do 16:00


powiat lubiński

miejscowości Niemstów (Łazek) - okolice ulic/numerów: ul. Grabowa nr od 22 do 66, ul. Palisandrowa, ul. Bukowa, ul. Dębowa; działki budowlane przy tych ulicach/numerach - brak prądu
19.06 od godz. 8:00 do 18:00


miejscowości Lubin - okolice numerów/działek: ul. Makowa: 11, 13, dz.37/5, dz.37/25; ul. Tulipanowa 11, dz.424/2-15 - brak prądu
20.06 od godz. 8:00 do 16:00


miejscowości Składowice (w tym przysiółek Zalesie) - okolice numerów/ulic: 1, 1 D<->L, od 2 <-> do 50, ul. Dworska, ul.Folwarczna, ul. Jonstona, ul. Parkowa, ul. Wietrzna, działki budowlane przy w/w numerach/ulicach; ujęcia wody: U-301, U-303 (R-954-11 / LGU95491); pompownia wody; betoniarnia, inne - brak prądu
24.06 od godz. 7:00 do 15:00


miejscowości Krzeczyn Wielki 31 (sklep Lewiatan) - brak prądu
25.06 od godz. 7:00 do 9:00


miejscowości Krzeczyn Wielki 31 (sklep Lewiatan) - brak prądu
25.06 od godz. 15:00 do 18:00


powiat lwówecki

Wolbromów, od 2 do 52.
19.06 od godz. 8:00 do 15:00


Rząsiny kolonia, od 1 do 12, przekaźniki sieci komórkowej.
20.06 od godz. 8:00 do 15:00


Pławna Dolna, od 1 do 9, Mojesz, od 28 do 49, maszt telekomunikacyjny, Dębowy Gaj, od 43 do 47.
20.06 od godz. 8:00 do 18:00


Mirsk, ul. Spacerowa od 3 do 43, budynki dawnego SKR, stacja paliw.
21.06 od godz. 8:00 do 15:00


Mojesz, od 11b do 26j .
21.06 od godz. 9:00 do 13:00


Krobica, od 1 do 16, Mroczkowice od 67 do 68, od 72 do 74, Kamień od 1 do 9A.
25.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat milicki

Sułów ul. Rynek od nr 1 do 5, od nr 14 do 15, Ogrodowa od nr 1 do 14, Milicka od nr 1 do 26, Szkolna od nr 1 do 6. Gm. Milicz.
19.06 od godz. 8:00 do 12:00


Dunkowa od nr 1 do 19, od nr 31A do 52, oraz Dunkowa dz. 130, 379, (sklep, szkoła, tartak). Gm. Milicz.
19.06 od godz. 8:30 do 14:00


Milicz ul. Fiołkowa, Konwaliowa, Aleja Niepodległości 15, 17, Rzemieślnicza, Lotnicza 3, 4, 6, 8, 10, Nowowiejska, Poprzeczna od nr 1 do 14A, Art Zbyt, działki 7/87, 7/31, Ogródki Działkowe, Spółdzielcza od nr 2 do 8P, Powstańców Wielkopolskich 2, 2A, 3, 7, 8, 10, 18, 20, Straż Pożarna, działki 19/1-2, Kobiałka.
20.06 od godz. 8:00 do 9:30


Milicz ul. Krótka 1, Dąbrowskiego od nr 5 do 25 nieparzyste, Poprzeczna od nr 1 do 2, Kościuszki 44, 50, 57, 59, 61, Powstańców Wielkopolskich 5 Ośrodek Sportu, Sycowska 1B, działka 7/47, Trzebnicka 31, od nr 31A do 31G, Sklep DINO, działka nr 70 AKWARIUM.
20.06 od godz. 8:00 do 9:00


Milicz ul. Fiołkowa, Konwaliowa, Aleja Niepodległości 15, 17, Rzemieślnicza, Lotnicza 3, 4, 6, 8, 10, Nowowiejska, Poprzeczna od nr 1 do 14A, Art Zbyt, działki 7/87, 7/31, Ogródki Działkowe, Spółdzielcza od nr 2 do 8P, Powstańców Wielkopolskich 2, 2A, 3, 7, 8, 10, 18, 20, Straż Pożarna, działki 19/1-2, Kobiałka.
20.06 od godz. 13:00 do 15:30


Milicz ul. Krótka 1, Dąbrowskiego od nr 5 do 25 nieparzyste, Poprzeczna od nr 1 do 2, Kościuszki 44, 50, 57, 59, 61, Powstańców Wielkopolskich 5 Ośrodek Sportu, Sycowska 1B, działka 7/47, Trzebnicka 31, od nr 31A do 31G, Sklep DINO, działka nr 70 AKWARIUM.
20.06 od godz. 13:30 do 15:30


Godnowa od nr 9 do 40, dz. 100/1, dz. 60/2, dz. 77/6 i działki przyległe. Gm. Milicz.
26.06 od godz. 8:00 do 9:00


Godnowa od nr 9 do 24, dz. 100/1, dz. 60/2, dz. 77/6 i działki przyległe. Gm. Milicz.
26.06 od godz. 9:00 do 15:00


Godnowa od nr 9 do 40, dz. 100/1, dz. 60/2, dz. 77/6 i działki przyległe. Gm. Milicz.
26.06 od godz. 15:00 do 17:00


Wężowice od nr 1 do 9, dz. 2/2, dz. 15/2-10, dz. 14/1, dz. 17 i działki przyległe. Gm. Cieszków.
28.06 od godz. 8:00 do 13:00


powiat oleśnicki

Oleśnica ul. Matejki 20, 21, 22, Okrężna 11 i działki przyległe.
19.06 od godz. 7:00 do 9:00


Oleśnica ul. Wiśniowa, Kasztanowa, Różana, Miła 1, 4, 5, Ogrodowa 15A, Łąkowa 21.
19.06 od godz. 8:00 do 14:00


Oleśnica ul. Matejki 20, 21, 22, Okrężna 11 i działki przyległe.
19.06 od godz. 15:00 do 16:00


Świerzna dz. 127/24, dz. 127/27, dz. 127/19 i działki przyległe. Gm. Oleśnica.
21.06 od godz. 8:00 do 11:00


Poniatowice od nr 72 do 72O, 67BNMLKJH. Gm. Oleśnica.
21.06 od godz. 8:00 do 14:00


Cieśle od nr 20 do 32F, 45AC, 45H-Z, oraz dz. 60/78-82, 55/30, 314, 532/2. Gm. Oleśnica.
26.06 od godz. 8:00 do 14:00


Ligota Mała 19DGHK, dz. 364/11,14,17,18,22. Gm. Oleśnica.
26.06 od godz. 8:00 do 14:00


Solniki Wielkie od nr 25 do 28, 29a, od nr 30 do 33, 35, Kościół. Gm. Bierutów
26.06 od godz. 8:00 do 14:00


Solniki Małe 7B, od nr 8 do 11A, od nr 41 do 48, dz. 256, dz. 236/5, dz. 236/11 i działki przyległe. Gm. Bierutów.
26.06 od godz. 10:00 do 15:00


Wabienice od nr 2 do 12, od nr 100 do 111, dz. 170, 181/5. Gm. Bierutów.
27.06 od godz. 8:00 do 14:00


Bierutów ul. Dworcowa 1 (Dworzec PKP), Kolejowa od nr 1 do 7, dz. 11.
27.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat oławski

Jelcz-Laskowice ul. Wrocławska od nr 2 do 46, od nr 48 do 58 parzyste, Kukułcza 2A, 4, dz. 13/1, Fabryczna od nr 1 do 6.
20.06 od godz. 8:00 do 14:00


Jankowice ul. Sportowa 34, 36 oraz obręb działek numer 155/5.
21.06 od godz. 7:00 do 16:00


Jelcz-Laskowice ul. Oławska 272, 274 i działki przyległe.
21.06 od godz. 8:00 do 14:00


Oleśnica Mała
26.06 od godz. 7:00 do 16:00


Miłoszyce ul. Przylesie, Brzozowa, Bzowa, Cisowa, Bukowa, Wrzosowa, Azaliowa, Magnoliowa, Klonowa, Asnyka dz. 32/12,13 i działki przyległe. Gm. Jelcz-Laskowice.
28.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat polkowicki

miejscowości Stara Rzeka od nr 17 do 27 - brak prądu
20.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat strzeliński

Kuropatnik: ul. Modrzewiowa, ul. Krajobrazowa od numeru 1 do 8, ul. Kaczerki, ul. Strzelińska od numeru 28 do 54, od 51 do 87, ul. Spacerowa od numeru 1 do 58, ul. Ogrodowa, ul. Wiśniowa, ul. Widokowa 1, 2, 4, 10, 18, 20 oraz obręb działek numer 419/14,
787/1, 550, 548/4, 548/2, 695/10, 676, 678
24.06 od godz. 7:00 do 18:00


Gęsiniec obręb działek numer 41/13
25.06 od godz. 7:00 do 16:00


Gościęcice Średnie od numeru 39 do 88
25.06 od godz. 7:00 do 16:00


Strzelin: ul. Powstańców Śląskich. ul. Michałkiewicza, ul. Popiełuszki 4, ul. Ząbkowicka numery od 19 do 33, 35, 37.
25.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wiązów: ul. Strzelińska oraz obręb działek numer 83/1,2,3.
26.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wiązów: obręb działek numer 54/14, 45/14.
28.06 od godz. 7:00 do 16:00


Rochowice
12.07 od godz. 7:00 do 20:00


powiat trzebnicki

Kałowice od nr 16 do 89.
19.06 od godz. 8:00 do 15:00


Bagno.
25.06 od godz. 7:30 do 9:00


Osolin osiedle "Drzewa", Stawowa, Klasztorna, Rozmarynowa, Rumiankowa, Tymiankowa, Śliwowa, Chmielowa, Piłsudskiego, Zielona, Szkoła.; Bagno.
25.06 od godz. 7:30 do 19:00


Bagno.
25.06 od godz. 17:00 do 19:00


Siemianice.
26.06 od godz. 7:30 do 15:00


Jagoszyce od nr 1 do 7 (dawny Łęgów).
26.06 od godz. 8:00 do 16:00


Morzęcin Wielki, Morzęcin Kolonia.
26.06 od godz. 9:00 do 13:00


Radziądz ul. Gajowa.
26.06 od godz. 9:00 do 16:00


Brochocin Hydrofornia.
27.06 od godz. 8:00 do 16:00


Brochocin.
27.06 od godz. 8:00 do 9:00


Brochocin.
27.06 od godz. 16:00 do 18:00


Strzeszów ul. Osiedlowa 9, od nr 24 do 30; Lipowa od nr 14 do 32; od nr 35 do 73; Polna; dz. 144/2,144/3; budynek szkolny.
28.06 od godz. 8:00 do 15:00


Komorówko.
28.06 od godz. 8:00 do 9:00


Komorówko od nr 1d do 1g; dz. 108; 73/8; 40; 33/6; 28/2.
28.06 od godz. 9:00 do 17:00


Komorówko.
28.06 od godz. 16:00 do 18:00


powiat wołowski

Mysłoszów, Rudawa, Smogorzów.
19.06 od godz. 7:30 do 9:00


Stryjno.
19.06 od godz. 7:30 do 19:00


Brzózka, Stryjno.
19.06 od godz. 9:00 do 17:00


Mysłoszów, Rudawa, Smogorzów.
19.06 od godz. 16:00 do 18:00


Straszowice, Żychlin, Straszowice SUW.
20.06 od godz. 9:00 do 17:00


Biskupice.
20.06 od godz. 9:00 do 17:00


Trzcinica Wołowska.
21.06 od godz. 8:00 do 19:00


Nieszkowice.
21.06 od godz. 8:00 do 19:00


Głębowice od nr 1 do 54.
21.06 od godz. 8:00 do 19:00


Radecz od nr 2 do 22; 62.
21.06 od godz. 9:00 do 15:00


Głębowice bloki 1/I, 1/II, 2/I, 2/II, 3/I, 3/II, 61, 4/I, 4/II.
21.06 od godz. 10:00 do 17:00


Wińsko dz. 1011/9; 1011/11; 1011/12; 1011/14; 1011/23; 1011/20; 1011/18; 1011/17; 1011/49; 1011/56; 1011/65.
24.06 od godz. 8:00 do 15:00


Małowice.
25.06 od godz. 8:00 do 15:00


Wołów ul. Ludowa od nr 7 do 27; Krzywy Wołów od nr 1 do 23.
25.06 od godz. 8:00 do 10:00


Wołów ul. Krzywy Wołów 7.
25.06 od godz. 10:00 do 15:00


Wołów ul. Ludowa od nr 7 do 27; Krzywy Wołów od nr 1 do 23.
25.06 od godz. 15:00 do 17:00


Małowice.
26.06 od godz. 8:00 do 15:00


Małowice.
27.06 od godz. 8:00 do 15:00


Wołów ul. Wojska Polskiego 10, 10a, dz. 54/3.
27.06 od godz. 9:00 do 16:00


powiat wrocławski

Św. Katarzyna: Nowa od 35 do 65 nieparzyste oraz dz.959/5 i dz.649, Żernicka od 11 do 23 i od 20 do 30 oraz dz.570/1, dz.570/6, dz.570/7 i dz.969/3, Parkowa od 1 do 9, od 19 do 23 i od 2 do 26, Bukowa 9 oraz dz.273.
19.06 od godz. 7:00 do 16:00


Żerniki Wrocławskie: Strzelińska od 1 do 11 i od 2 do 12 oraz dz.412/2, Długosza od 1 do 15 i od 2 do 20, Kolejowa od 5 do 7b i od 8 do 10c, Miodowa od 5 do 7 i od 10 do 18, Akacjowa 6 oraz dz.155/2 i dz.154/4, Krótka.
19.06 od godz. 7:00 do 16:00


Mokronos Górny: ul. Klonowa
19.06 od godz. 7:00 do 16:00


Rogów Sobócki: ul. Młynarska, Żarnowa, Kuźnicza, Jęczmienna, Kalinowa, Wrocławska od numeru 103 i 128 w kierunku Sobótki.
20.06 od godz. 7:00 do 14:00


Św. Katarzyna: Żernicka od 11 do 23 i od 20 do 30 oraz dz.570/1, dz.570/6, dz.570/7 i dz.969/3, Bukowa 9 oraz dz.273, Akacjowa, Jesionowa, Lipowa, Klonowa, Parkowa.
20.06 od godz. 7:00 do 16:00


Rogów Sobóck:i ul. Złoty Widok, ul. Szkolna oraz obręb działek numer 391/10, 391/17, 524/5.
20.06 od godz. 7:00 do 16:00


Tyniec Mały: ul. Pszenna 1, 2, 4, ul. Domasławska 60 oraz obręb działek numer 363/3, 364/19.
20.06 od godz. 7:00 do 16:00


Kiełczów ul. Wrocławska od nr 91 do 142, 146, dz. 221/1, dz. 221/8, Sezamkowa, Boczna, Kamienna, Zgodna, Południowa od nr 17 do 21, od nr 34 do 42, Akacjowa 85A, 85C, od nr 87 do 92, Polna 68, dz. 167/3. Piecowice ul. Wrocławska dz. 106/4, dz. 117/2 i działki przyległe. Gm. Długołęka.
20.06 od godz. 8:00 do 10:00


Gajków ul. Janowicka 1. Jeszkowice ul. Bażantowa, Kanałowa, Sosnowa, Jelczańska 69, 74, 97. Gm. Czernica.
20.06 od godz. 8:00 do 14:00


Kiełczów ul. Wrocławska 146, dz. 212/1, Akacjowa 85A, 85c, od nr 87 do 92, Polna 68, dz. 167/3. Piecowice ul. Wrocławska dz. 106/4, dz. 117/2 i działki przyległe. Gm. Długołęka.
20.06 od godz. 9:00 do 18:00


Sobótka: ul. Świdnicka 36 oraz obręb działek numer 14/2, 14/3.
21.06 od godz. 7:00 do 16:00


Nasławice: ul. Lipowa 1A oraz obręb działek numer 56.
24.06 od godz. 7:00 do 16:00


Kiełczów ul. Bawarska, Południowa od nr 22 do 34 parzyste, od nr 27 do 37 nieparzyste, 34A, 37BDEFGHIJKL, Boczna 6DE, Sezamkowa 6, 8, Zachodnia od nr 1 do 5A. Gm. Długołęka.
24.06 od godz. 8:00 do 14:00


Kiełczów ul. Słowicza, Szarotkowa, Bławatna, Sportowa od nr 16 do 53, Skowronkowa od nr 1 do 16, od nr 18 do 24 parzyste, 19, 19ABC, Zielona 5, 5B, 9,
dz. 315/24. Gm. Długołęka.
24.06 od godz. 8:00 do 14:00


Sobótka ul. Włosta Piotra.
25.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wysoka: Lipowa, Jeżynowa, Malinowa, Parkowa, Kutrzeby, Chabrowa od 10 do 14 parzyste.
25.06 od godz. 7:00 do 16:00


Żerniki Wrocławskie: Jesienna 15 oraz dz.217/22.
25.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wojnowice ul. Jelczańska 30 (Ferma Drobiu). gm. Czernica.
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Wojnowice ul. Słoneczna, Pogodna. Gm. Czernica.
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Dobrzykowice ul. Ogrodowa, Spokojna, Polna, Akacjowa, Krótka, Wiosenna i działki przyległe. Gm. Czernica.
25.06 od godz. 8:30 do 12:30


Wojnowice ul. Szczere Pole, Główna 21a, 25, 27, Pałac, Poprzeczna 7, 9, 18, Ogrodowa 1, 3, 5, Czereśniowa 1, 2, 5, 11, 13, od nr 4 do 24c parzyste, działka 208/3. Gm. Czernica.
25.06 od godz. 8:30 do 14:00


Domasław: dz.263.
26.06 od godz. 7:00 do 16:00


Komorowice: dz.242/2.
26.06 od godz. 7:00 do 16:00


Bielany Wrocławskie: dz.300/8 oraz Polski Związek Łowiecki.
26.06 od godz. 7:00 do 16:00


Bogdaszowice: ul. Leśna oraz obręb działek numer 386/2, 576/2.
26.06 od godz. 7:00 do 16:00


Kąty Wrocławskie ul. Wrocławska 52 oraz obręb działek numer 6,9/1.
26.06 od godz. 7:00 do 16:00


Mietków: ul. Lipowa
26.06 od godz. 7:00 do 16:00


Bielawa ul. Brzozowa, Leśna, Cisowa i działki przyległe. Gm. Długołęka.
26.06 od godz. 8:00 do 14:00


Mokronos Górny: ul. Klonowa.
27.06 od godz. 7:00 do 16:00


Borowa ul. Wiązowa, Świerkowa od nr 11 do 36A i działki przyległe. Gm. Długołęka.
27.06 od godz. 8:00 do 14:00


Groblice: Polna od 37 do 43 nieparzyste oraz dz.148/5, dz.147/13 i dz.147/14, Słoneczna od 7 do 9 nieparzyste.
28.06 od godz. 7:00 do 16:00


Żerniki Wrocławskie: Migdałowa dz.272/6, Poziomkowa od 60 do 66 parzyste oraz dz.467/4.
28.06 od godz. 7:00 do 16:00


Małuszów: ul. Sportowa
1.07 od godz. 7:00 do 16:00


Chrzanów: ul. Domasławska
2.07 od godz. 7:00 do 16:00


Garncarsko: ul. Nowowiejska 10 oraz obręb działek numer 244, 243/3.
4.07 od godz. 7:00 do 16:00


Cesarzowice: ul. Działkowa 1, 2 oraz obręb działek numer 76/11, 76/26.
4.07 od godz. 7:00 do 16:00


Wojtkowice
5.07 od godz. 7:00 do 16:00


powiat zgorzelecki

Radzimów Górny, od 16 do 16G.
19.06 od godz. 9:00 do 14:00


Radzimów Górny, od 16 do 16G.
20.06 od godz. 9:00 do 14:00


Stary Węgliniec, ul. Główna od 46 do 67, Górnicza 2, Rzeczna 2, 4, Słowackiego, Skargi, Krótka, Leśna 2, Cmentarna, Konopnickiej 2A, 4A od 6 do 24A, działka budowlana 803/2, 614/3.
21.06 od godz. 8:30 do 13:30


Studniska Górne, 74D, 74E, 74F.
24.06 od godz. 8:00 do 12:00


Zgorzelec, ul. Bolesławiecka 8, 9, ogródki działkowe.
24.06 od godz. 9:00 do 15:00


Zgorzelec, ul. Boczna od 2 do 15, Reymonta 15.
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Ruszów, ul. Modrzewiowa od 2 do 7.
25.06 od godz. 8:30 do 13:30


Kunów, działka budowlana 186/45.
25.06 od godz. 9:00 do 14:00


powiat złotoryjski

Stara Kraśnica, od 44 do 71, od 73 do 80 - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
20.06 od godz. 8:00 do 10:00


Stara Kraśnica, od 44 do 71, od 73 do 80 - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
20.06 od godz. 18:00 do 20:00


Biegoszów, Gozdno, Zakład Lena - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
22.06 od godz. 14:30 do 17:30


Gozdno - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
24.06 od godz. 8:00 do 10:00


Gozdno - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
24.06 od godz. 14:00 do 16:00


Gozdno - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
25.06 od godz. 8:00 do 10:00


Gozdno - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
25.06 od godz. 14:00 do 16:00


miejscowości Grodziec Podzamcze od nr 42 do nr 59, oraz Zamek Grodziec - brak prądu
26.06 od godz. 8:00 do 12:00


powiat średzki

Wilkszyn: Pod Lasem, Poziomkowa, Pogodna, Jagodowa, Szczęśliwa, Różana, Leśna, Łąkowa, Truskawkowa i wszystkie do nich przyległe.
19.06 od godz. 7:00 do 14:00


Malczyce: ul. Górna, Kolonia, Cukrowni, Szkolna, Mazurowicka, Wesoła, Gałowa, Pogodna, Środkowa, Stawowa, Ogrodowa, Szkolna i wszystkie do nich przyległe
21.06 od godz. 7:00 do 16:00


Wróblowice: ul. Sosnowa, Osiedlowa, Krótka
21.06 od godz. 7:00 do 16:00


Piotrowice: ul. Mostowa 1, 2, Fabryczna 34, Stacja uzdatniania wody, budynki na działce nr 486/7,8
21.06 od godz. 7:00 do 16:00


Pustynka
27.06 od godz. 7:00 do 16:00


Piotrowice ul. Fabryczna od numeru 5 do 9, od 14 do 26.
28.06 od godz. 7:00 do 16:00


Miękinia: teren Piekarni u;. Kościuszki 20 oraz obręb działek numer 80, 76, ul. Zachodnia
28.06 od godz. 7:00 do 16:00


Osiek: ul. Akacjowa , Leśna ,Klonowa , Kasztanowa.
3.07 od godz. 7:00 do 16:00


powiat świdnicki

Wyłączeni czasowo odbiorcy: 53320 Pasieczna Z-d kamieniarski , 53381 Stanowice Zakład doświadczalny, WBW10301 R- Żelazko Żółkiewka, WBW10002 R-Agat Stanowice.
19.06 od godz. 8:00 do 15:00


Pasieczna 31
19.06 od godz. 8:00 do 15:00


Pasieczna Zakład Kamieniarski
19.06 od godz. 8:00 do 15:00


Strzegom ul. Kamienna cała, ul. T. Kościuszki od nr 1 do nr 13 oraz 2A, ul. Krótka cała, ul. Bohaterów Getta 1, Rynek od nr 12 do 13, od nr 32-36A do nr 48 - przewidujemy zasilanie z agregatu prądotwórczego.
20.06 od godz. 7:30 do 8:30


Mokrzeszów 140, 143
20.06 od godz. 9:00 do 14:00


WBW10020 R-Betoniarnia.
20.06 od godz. 9:00 do 16:00


Strzegom ul. Kamienna cała, ul. T. Kościuszki od nr 1 do nr 13 oraz 2A, ul. Krótka cała, ul. Bohaterów Getta 1, Rynek od nr 12 do 13, od nr 32-36A do nr 48 - przewidujemy zasilanie z agregatu prądotwórczego.
20.06 od godz. 14:00 do 15:00


Lutomia Dolna od 14 do 106
21.06 od godz. 9:00 do 13:00


Świebodzice ul. Elżbiety Królowej 1, 1A, od 84 do 124, ul. Bolesława Chrobrego od nr 1E do 1H, od 4F do 4I, od 5A do 6B, 8, 9, dz. nr 281/9, dz. nr 284/4, dz. nr 287/3, ul. Mieszka 1 dz. nr 276/6, dz. nr 493, dz. nr 492/2. Przewidujemy zasilanie z agregatu prądotwórczego.
24.06 od godz. 7:00 do 8:00


Świebodzice ul. Elżbiety Królowej 1, 1A, od 84 do 124, ul. Bolesława Chrobrego od nr 1E do 1H, od 4F do 4I, od 5A do 6B, 8, 9, dz. nr 281/9, dz. nr 284/4, dz. nr 287/3, ul. Mieszka 1 dz. nr 276/6, dz. nr 493, dz. nr 492/2. Przewidujemy zasilanie z agregatu prądotwórczego.
24.06 od godz. 14:00 do 15:00


Świebodzice ul. Ojca Pio od nr 4A do 17B, od nr 36 do 40, ul. Świdnicka od nr 36 do 48, od nr 52 do 56A, ul. Sportowa od nr 1 do nr 9, od nr 6 do nr 10, dz. nr 724, dz. nr 708/2, ul. Wojska Polskiego cała, ul. H. Modrzejewskiej cała, ul. Metalowców cała, ul. Chmielna 40 i 42. Przewidujemy zasilanie z agregatu prądotwórczego.
25.06 od godz. 7:00 do 8:00


Grochotów cały.
25.06 od godz. 8:00 do 18:00


Dobromierz ulica: Krótka 4 - 6, Cmentarna 8, 10, działka 142, 143/2, Chrobrego Działka 355/42;43, 355/61;62, 355/4;5, 355/31;32, Zaplecze zbiornika.
25.06 od godz. 9:00 do 14:00


Świebodzice ul. Ojca Pio od nr 4A do 17B, od nr 36 do 40, ul. Świdnicka od nr 36 do 48, od nr 52 do 56A, ul. Sportowa od nr 1 do nr 9, od nr 6 do nr 10, dz. nr 724, dz. nr 708/2, ul. Wojska Polskiego cała, ul. H. Modrzejewskiej cała, ul. Metalowców cała, ul. Chmielna 40 i 42. Przewidujemy zasilanie z agregatu prądotwórczego.
25.06 od godz. 14:00 do 15:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd wiemy o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

ZOBACZ KONIECZNIE

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska