Cztery gole Lewandowskiego - Zobacz VIDEO - Crvena Zvezda – Bayern 0:6 (GOLE, BRAMKI LEWANDOWSKIEGO, SKRÓT MECZU Crvena Zvezda - Bayern)

jg
Cztery gole Roberta Lewandowskiego! (VIDEO) Crvena Zvezda – Bayern 0:6 (GOLE, BRAMKI LEWANDOWSKIEGO, SKRÓT MECZU Crvena Zvezda - Bayern). fot. east news
Cztery gole Roberta Lewandowskiego! (WIDEO) Crvena Zvezda – Bayern 0:6 (GOLE, BRAMKI LEWANDOWSKIEGO, SKRÓT MECZU Crvena Zvezda - Bayern). Robert Lewandowski nie po raz pierwszy zachwycił cały świat! Lewandowski strzelił cztery gole Crvenie Zvezdzie Belgrad, a Bayern wygrał aż 6:0 i zapewnił sobie pierwsze miejsce w grupie. Robert Lewandowski potrzebował ledwie kwadransa, by strzelić CZTERY GOLE. Zobacz CZTERY GOLE ROBERTA LEWANDOWSKIEGO i skrót meczu Crvena Zvezda Belgrad - Bayern Monachium 0:6 (VIDEO 27.11.2019).

Cztery gole Roberta Lewandowskiego! (VIDEO, WIDEO) Crvena Zvezda – Bayern 0:6 (GOLE, BRAMKI LEWANDOWSKIEGO, SKRÓT MECZU Crvena Zvezda - Bayern)

Do przerwy Bayern Monachium prowadził z Crveną Zvezdą Belgrad tylko 1:0, ale w drugiej połowie do roboty wziął się Robert Lewandowski, który w 15 minut strzelił cztery gole. Najpierw w 53 min wykorzystał rzut karny strzelając dokładnie przy lewym słupku. Siedem minut później dobił strzał główką, potem sam trafił głową przy prawym słupku po wrzutce z prawego skrzydła. Czwartego gola strzelił w 68 min po dokładnej wymianie podań.

Po czterech golach z Crveną Zvezdą Belgrad Lewandowski ma już 10 goli w tej edycji Ligi Mistrzów i jest liderem klasyfikacji strzelców. W sumie dla Bayernu i reprezentacji trafił w tym sezonie już 31 razy!

Crvena Zvezda Belgrad - Bayern Monachium 0:6 (WYNIK, BRAMKI, SKRÓT MECZU, GOLE LEWANDOWSKIEGO)
Bramki: Goretzka 14, Lewandowski 53 kar., 60, 64, 67, Tolisso 89

Sędziował: Björn Kuipers (Holandia).
Widzów: 44 118.

Crvena: Borjan - Gobeljic, Degenek, Milunović, Rodić - Canas (61. Vulić), Petrović (76. Ivanić) - Vukanović, Marin, Garcia (69. Pankov) - Boakye

Bayern: Neuer - Pavard, Martinez (68. Kimmich), Boateng, Davies - Alcantara, Goretzka - Tolisso, Coutinho (61. Perisić), Coman - Lewandowski (77. Mueller).

CZTERY GOLE ROBERTA LEWANDOWSKIEGO - VIDEO (KLIKNIJ)

VIDEO, WIDEO - cztery gole Roberta Lewandowskiego z Crveną Zvezdą Belgrad

SPORTOWIEC ROKU 2019 na Dolnym Śląsku - 67. Plebiscyt Gazety Wrocławskiej (GŁOSOWANIE i AKTUALNE WYNIKI)

__________

Niezależnie od głosowania w plebiscycie na najpopularniejszych sportowców, trenerów i drużyny w plebiscycie zostaną przyznane nagrody dla 10 najlepszych sportowców i trenerów - kliknij i przeczytaj jak zostaną wybrani laureaci.

KLIKNIJ, zobacz nominowanych i ZAGŁOSUJ! (AKTUALNE WYNIKI - Najlepszy Sportowiec Roku 2019):

Najlepszy Sportowiec Dolnego Śląska
Najlepszy Trener Dolnego Śląska
Sportowiec Roku 2019 - LISTA NOMINOWANYCH. Rok 2019 obfitował w wiele sukcesów dolnośląskich sportowców, za którymi często stali trenerzy z naszego regionu. Kto zgarnie statuetki dla najlepszego sportowca i najlepszego trenera? Oto 25 kandydatek i kandydatów to tytułu Sportowca Roku 2019. To spośród nich nasi czytelnicy i kapituła wybiorą laureatów. Początek głosowania 15 listopada.WAŻNE - DO KOLEJNYCH ZDJĘĆ MOŻNA PRZEJŚĆ ZA POMOCĄ GESTÓW LUB STRZAŁEK

Sportowiec Roku 2019. To oni powalczą o tytuł najlepszego na...

SPORTOWIEC ROKU 2019. W piątek 15.11 rusza głosowanie w 67. Plebiscycie Gazety Wrocławskiej na Najlepszego Sportowca i Trenera Roku na Dolnym Śląsku. Przedstawiamy listę 15 nominowanych trenerów. Pamiętajcie - ta lista nie jest jeszcze zamknięta. Jeśli uważacie, że kogoś brakuje, to napiszcie do nas - sportowiec@gazeta.wroc.pl!WAŻNE - DO KOLEJNYCH KANDYDATÓW MOŻNA PRZEJŚĆ ZA POMOCĄ GESTÓW LUB STRZAŁEK

Trener Roku 2019 na Dolnym Śląsku - zobacz nominacje! (LISTA...

ROBERT LEWANDOWSKI CZTERY GOLE LEWANDOWSKIEGO CRVENA ZVEZDA BAYERN GOLE BRAMKI LEWANDOWSKIEGO, SKRÓT MECZU, VIDEO, WIDEO, BRAMKI LIGA MISTRZÓW 26.11.2019