Co kupić mężczyźnie? Wybierz prezent, który nie wyląduje szufladzie!

Materiał informacyjny - NOTINOTE Sp. z o.o.
Udostępnij:
Wybór prezentu dla mężczyzny nie jest łatwą sprawą, niezależnie od tego, czy jest dla nas ojcem, partnerem, przyjacielem, czy bratem. Panowie są praktyczni a do tego zwykle sami kupują sobie na bieżąco to, czego potrzebują. Istnieje jednak prezent, który trafi w gust i zainteresowania każdego faceta. Chcesz wiedzieć, co to jest?

Lokalizator do zabezpieczania kluczy, auta, motocykla

Większość mężczyzn uwielbia gadżety i nowinki technologiczne. Podaruj mu coś, co nie wyląduje w szufladzie, a do tego każdego dnia będzie przypominało mu o Tobie! notiOne to polska marka lokalizatorów, które w połączeniu z darmową aplikacją wskazują gdzie jest to, czego się szuka. Do wyboru masz 2 modele, które różnią się rozmiarem oraz technologią. Co ważne: lokalizatory te są obsługiwane przez darmową aplikację, nie wymagają też opłacania żadnego abonamentu. Nie musisz się zatem martwić, że obciążysz obdarowanego dodatkowymi kosztami. Prezent to prezent - Który wybrać?

notiOne go! do zabezpieczenia drobnych przedmiotów

Mini lokalizator notiOne go! to niewielkie urządzenie, które wygląda jak elegancki breloczek. Przypniesz go do kluczy, schowasz w portfelu lub zabezpieczysz nim zwierzaka, rower, samochód lub motocykl. Pomimo, że działa w oparciu o technologię Bluetooth, potrafi namierzać zgubę nie tylko pod fotelem w Twoim mieszkaniu, ale i na drugim końcu Polski! Jest to możliwe dzięki rozbudowanej społeczności – już ponad 2 miliony telefonów w Polsce odbierają sygnał z tego małego urządzenia i przesyłają go na telefon właściciela. Dzięki temu lokalizacja zguby wyświetla się na mapie w darmowej aplikacji za pomocą pinezki i adresu. Wymienna bateria wystarcza aż na rok ciągłego użytkowania!

notiOne GPS (PLUS) do cenniejszych rzeczy

Lokalizator GPS, który wielkością i kształtem przypomina grubsze cygaro. Świetnie sprawdzi się jako zabezpieczenie pojazdu, walizki lub większego psa. W wersji rozszerzonej (notiOne GPS PLUS), umożliwia indywidualną konfigurację, która wydłuża czas pracy na jednym ładowaniu nawet do kilku – kilkunastu tygodni! Urządzenie to wyposażone jest również w funkcje alarmu antykradzieżowego, oraz zintegrowane jest z systemem e-toll, co zapewnia super wygodę podróżowania po polskich autostradach.

Jeśli nie możesz się zdecydować, które z powyższych urządzeń zakupić, notiOne oferuje Zestaw Zguboznalazcy, w którym znajduje się notiOne GPS w wersji rozszerzonej oraz 2 notiOne go! z czego jeden z nich otrzymujesz gratis!

Dodaj ogłoszenie