Chrobry - Wisła 26:33. SPR nie zmusił płocczan do nadmiernego wysiłku

DF
SPR Chrobry Głogów
Chrobry Głogów w 3. kolejce PGNiG Superligi Mężczyzn przegrał na własnym parkiecie z Orlen Wisłą Płock 26:33. Jeszcze w 25. minucie tablica świetlna wskazywała remis 11:11. Gospodarze swój wysiłek zmarnowali w ciągu pięciu ostatnich minut pierwszej połowy, kiedy Guliherme de Toledo wykończył trzy kontry, a płocczanie wyszli na prowadzenie 17:13. Wicemistrzowie Polski w drugiej odsłonie spotkania kontrolowali przebieg zdarzeń na boisku.

Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock 26:33 (13:17)

Chrobry: Stachera (7/32 - 22 proc.), Kapela (3/11 - 27 proc.) - Podobas 6/1, Babicz 4, Bartczak 4, Makowiejew 4, Bekisz 3, Tylutki 2, Krzysztofik 1, Sadowski 1, Wawrzyniak 1, Czapla, Klinger, Kubała, Rydz, Warmijak.

Orlen Wisła: Morawski (1/12 - 8 proc.), Borbely (7/22 - 32 proc.) - Sulić 5, de Toledo 5, Góralski 4, Mlakar 4, Źabic 4/2, Krajewski 3, Racotea 3, Zdrahala 3, Tarabochia 2, Fabianowicz, Moya, Obradović, Piechowski.