Chrobry Głogów ograł lidera!

Piłkarze Chrobrego Głogów sensacyjnie wygrali na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 2:0. Pierwszą bramkę dla ,,pomarańczowo-czarnych" strzelił Konrad Kaczmarek, który po kilku latach nieobecności wrócił pod skrzydła trenera Ireneusza Mamrota. Chwilę później wynik meczu na 2:0 ustalił Mateusz Machaj.

Kaczmarek w tym tygodniu podpisał roczny kontrakt z Chrobrym, którego jest wychowankiem. Pozostający od czterech miesięcy bez pracy były napastnik m.in. Śląska Wrocław pojechał z zespołem do Sosnowca, ale mecz rozpoczął zasiadając wśród rezerwowych.

Miedź Legnica rozgromiła Pogoń w Siedlcach. Trzy asysty Forsella!

Po bezbramkowej pierwszej połowie trener Ireneusz Mamrot postanowił posłać ,,Kaczmara” do boju, a ten szybko mu się za to odwdzięczył. W 78 min ładnie złożył się do strzału głową, dając ,,pomarańczowo-czarnym” prowadzenie.

Bohaterem tego spotkania był jednak inny były piłkarz WKS-u - Mateusz Machaj. W 78 min asystował przy trafieniu Kaczmarka, a siedem minut później ustalił wynik na 2:0, zapewniając swojemu zespołowi komplet punktów.