Chciał skoczyć z wiaduktu na S8. Potem biegał po jezdni i próbował się rzucić pod jadące samochody (ZDJĘCIA)

JEWZaktualizowano 
Chwile grozy na drodze S8 w okolicach Oleśnicy. We wtorek przed godzina 10 ruch mocno utrudnił tam desperat, który próbował się zabić. Najpierw groził, że skoczy z wiaduktu przed nadjeżdżające auta, a później biegał po dwóch jezdniach S8 próbując rzucić się pod nadjeżdżające samochody. Dochodziło do bardzo niebezpiecznych sytuacji Kierowcy musieli ostro hamować.

- Jako pierwsi na miejscu pojawili się oleśniccy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego - informuje Lokalny Portal Ratowniczy Oleśnica 998. - W momencie dotarcia mundurowych, mężczyzna miał przeskakiwać przez bariery oddzielające pasy ruchu, a następnie biegać po drodze i próbować rzucić się pod nadjeżdżające samochody. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia i podjęli próbę ujęcia mężczyzny, którego stan mógł sugerować, że może znajdować się pod działaniem środków odurzających.

Przed tą akcją desperat stał na wiadukcie nad S8 i krzyczał, że skoczy na jezdnię. Ostatecznie mężczyznę udało się złapać. Został obezwładniony i zakuty w kajdanki, a następnie przetransportowany na badania do szpitala.

Po godz. 10 ruch na odcinku drogi S8 Wrocław - Oleśnica wrócił do normy.

polecane: Flesz - Co piąta transakcja będzie wymagać użycia PIN-u

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 22

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-08-13T18:18:16 02:00, Gość:

Mam nadzieje ze po przyjezdzie polici policjanci odstrzelili kretyna by juz nigdy nie utrudnial zycia normalnym ludziom

Mam nadzieję że kiedyś ciebie odszczela albo kogoś z twojej rodziny pajcu. Taki jesteś kozak tutaj a jak byś stanal obok niego to byś się zesral i nic nie powiedział .

B
Bi
2019-08-13T13:56:10 02:00, egon:

To był warszawiak, dotarło do niego że jest idiotą i chciał zakończyć swój nędzny żywot!

2019-08-13T14:19:38 02:00, Gość:

Warszawiakom to ty możesz buty czyścić

2019-08-14T07:40:26 02:00, egon:

Mogę czyścić twoim ryjem!

Tak racja, Warszawiaki to zadufane pajace

L
LPG PB
2019-08-13T13:56:10 02:00, egon:

To był warszawiak, dotarło do niego że jest idiotą i chciał zakończyć swój nędzny żywot!

2019-08-13T14:19:38 02:00, Gość:

Warszawiakom to ty możesz buty czyścić

2019-08-13T16:12:33 02:00, LGBT PO:

W warszafce jacyś lepsi by im buty czyscić? Nie ma cwaniaka nad warszawiaka

Gaz plus benzyna to prawdziwa rodzina!

G
Gość
2019-08-13T18:18:16 02:00, Gość:

Mam nadzieje ze po przyjezdzie polici policjanci odstrzelili kretyna by juz nigdy nie utrudnial zycia normalnym ludziom

Siebie odstrzel pajacu, skoro chciał się zabić trzeba mu pomóc z tego wyjsc.

S
Saxon

Może i choroba ale prędzej dopalacze. Po nich ludxiecróżne dziwne rzeczy robią.

v
vasyl

Pewnie taki sam kombinator ? jak przed mostem Grunwaldzkim Polska renta dobra renta

m
mistrz świata

Dziwny samobójca udawacz. Jak chcesz się zabić, zrób to po cichu, a nie zatrzymuj ruch na jezdni. Pewnie nie chciał się wcale zabić, tylko miał zwidy po prochach, a jak wytrzeźwieje, to zapłaci za wygłupy.

L
LGBT PO
2019-08-13T13:56:10 02:00, egon:

To był warszawiak, dotarło do niego że jest idiotą i chciał zakończyć swój nędzny żywot!

2019-08-13T14:19:38 02:00, Gość:

Warszawiakom to ty możesz buty czyścić

W warszafce jacyś lepsi by im buty czyscić? Nie ma cwaniaka nad warszawiaka

T
TUSK
2019-08-13T12:47:43 02:00, wr:

skąd się biorą takie jednostki?

2019-08-13T15:46:00 02:00, Gość:

z tej nędznej nory zwanej polską.

Czasami chcesz żyć, pracujesz, robisz wszystko by było lepiej, a jest tylko gorzej i nie wszyscy dają radę.

Brak wsparcia, zostanie samemu, brak pieniędzy na pomoc specjalisty.

Wyjedź będzie święty spokój w kraju

G
Gość
2019-08-13T12:47:43 02:00, wr:

skąd się biorą takie jednostki?

z tej nędznej nory zwanej polską.

Czasami chcesz żyć, pracujesz, robisz wszystko by było lepiej, a jest tylko gorzej i nie wszyscy dają radę.

Brak wsparcia, zostanie samemu, brak pieniędzy na pomoc specjalisty.

G
Gość
2019-08-13T13:26:42 02:00, Mk:

Ciekawe jakie dopalacze wziął

A może miał psychozę?

G
Gość
2019-08-13T14:29:31 02:00, Gość:

Macie swoje liberalne przepisy odnośnie dopalaczy

Może miał epizod psychotyczny? To może podobnie wyglądać, więc lepiej nie wydawać wyroków...

G
Gość

Macie swoje liberalne przepisy odnośnie dopalaczy

W
Wawrzyniec Pruski
2019-08-13T12:47:43 02:00, wr:

skąd się biorą takie jednostki?

2019-08-13T12:53:09 02:00, Gość:

Biorą sie z naszej rzeczywistosci. Solidaruchy jak obalały system to opowiadały że będzie pięknie a wyszło jak zawsze. Długi, bezrobocie, brak prespektyw na przyszłość plus słabsza psychika i tragedia gotowa.

W komuniźmie super ci się żyło? Miałeś rubina, mieszkanie po 20 latach czekania i syrenkę? W ORMO byłeś?

s
sela vi
2019-08-13T12:47:43 02:00, wr:

skąd się biorą takie jednostki?

2019-08-13T12:53:09 02:00, Gość:

Biorą sie z naszej rzeczywistosci. Solidaruchy jak obalały system to opowiadały że będzie pięknie a wyszło jak zawsze. Długi, bezrobocie, brak prespektyw na przyszłość plus słabsza psychika i tragedia gotowa.

Samo zycie, ludzie się potrafią odnaleźć w rzeczywistości. Dziś ten, jutro może jeden z tych co tak na niego pomstował dziś, na drodze. Wszystko przed nami.

Dodaj ogłoszenie