Chcesz nauczyć się jeździć na nartach? Odwiedź Szczyrk!...

  Chcesz nauczyć się jeździć na nartach? Odwiedź Szczyrk!

  Materiał informacyjny

  Gazeta Wrocławska

  Chcesz nauczyć się jeździć na nartach? Odwiedź Szczyrk!
  Chcesz nauczyć się jeździć na nartach? Odwiedź Szczyrk!
  Wbrew pozorom umiejętność jazdy na nartach i na snowboardzie nie jest czymś nazbyt skomplikowanym. Pod okiem dobrego nauczyciela, już po kilku godzinach, można korzystać w bezpieczny i świadomy sposób z większości stoków narciarskich.

  Zarówno dla doświadczonych narciarzy i snowboardzistów, jak i osób, które stawiają dopiero pierwsze kroki, Szczyrk jest idealnym miejscem do uprawiania sportów zimowych.

  Przeszło 40 km doskonale przygotowanych tras narciarskich, 3 duże ośrodki narciarskie z nowoczesną infrastrukturą, jeden wspólny karnet obowiązujący na wszystkich stokach oraz darmowy skibus to zaledwie fragment tego, czym Szczyrk kusi turystów z całej Polski.

  Co więcej, szkółka narciarska w Szczyrku jest jednym z najbardziej cenionych obiektów szkoleniowych w Beskidzie Śląskim. Uczy dzieci, młodzież i dorosłych poprawnego poruszania się po stokach. Uczestnicy szkółki nie muszą korzystać ze swoich nart i desek. Mają możliwość wynajęcia sprzętu narciarskiego i snowboardowego na miejscu. Największa wypożyczalnia sprzętu narciarskiego w Szczyrku mieści się w tym samym obiekcie co szkółka.

  Podobnie jest również z kwestią pokoi. Noclegi w Szczyrku są tanie i komfortowe. W szczególności te w Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo – największym obiekcie noclegowo-gastronomicznym w Beskidzie Śląskim. W tymże obiekcie istnieje również możliwość zakupu jednego wspólnego karnetu na wszystkie stoki narciarskie w Szczyrku oraz skorzystania z bezpłatnego transferu spod obiektu na stok i z powrotem.

  Kto choć raz wybrał się do Szczyrku w okresie zimowym, ten doskonale wie, że jest to najlepsze miejsce w Polsce na naukę i szlifowanie techniki jazdy na nartach i snowboardzie.

  Dane do obiektu:

  Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo
  ul. Wrzosowa 28a, 43-370 Szczyrk
  tel.: 33 81 97 300 lub 661 313 010
  e-mail: recepcja@orle-gniazdo.pl
  www: https://www.orle-gniazdo.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo