Centralna Liga Juniorów: Śląsk - Pomologia 4:0 (ZDJĘCIA)

JG, slaskwroclaw.pl
Pewne zwycięstwo w drugim meczu Centralnej Ligi Juniorów odnieśli piłkarze Śląska Wrocław (trener Arkadiusz Bator). Na stadionie przy ul. Oporowskiej pokonali Pomologię Prószków 4:0.

Mecz juniorów starszych z Pomologią w ramach Centralnej Ligi Juniorów rozstrzygnął się już do przerwy, kiedy grający szybko i pomysłowo młodzi wrocławianie zdobyli aż trzy gole. Już w 5 minucie na listę strzelców wpisał się Patryk Drożyński, który wykorzystał podanie Dawida Kończaka. Kwadrans później było 2:0 za sprawą Igora Wargina, któremu dobrze dograł Nikodem Aleksandrowicz. Pięć minut przed gwizdkiem na przerwę swoją drugą w tym meczu bramkę zdobył Drożyński, a tym razem asystował mu Krzysztof Cieśla. Tuż po zmianie stron Drożyński ukoronował swój dobry występ asystą przy bramce Wargina na 4:0.

Dla Igora Wargina były to gole numer trzy i cztery w tym sezonie. Tydzień wcześniej - na inaugurację rozgrywek - dwukrotnie pokonał bramkarza Gwarka Zabrze. Tamto spotkanie WKS zremisował 2:2, mimo tego, że do przerwy prowadził 2:0.

Śląsk Wrocław - Pomologia Prószków 4:0 (3:0)