MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Cenne zwycięstwo piłkarek Victorii SP2 Sianów [ZDJĘCIA]

Jacek Wójcik
Walczące o utrzymanie w III lidze kobiet, piłkarki Victorii SP2 Sianów pokonały w 14. kolejce 2:0 Medyka III Konin.

W Sianowie zmierzyły się dwa zespoły zamykające przed tą kolejką ligową tabelę. Zamykająca ją Victoria SP2 odniosła cenne zwycięstwo i awansowała o dwa miejsca w tabeli, spychając na ostatnią, spadkową lokatę pokonany zespół z Konina.

Do przerwy gospodynie prowadziły 1:0, a efektownym lobem nad bramkarką przyjezdnych popisała się w 26. minucie Karolina Wieczorek. Wygraną podopiecznych Dariusza Majewskie przypieczętowała Klaudia Majerczak w 79. spotkania.

W następnej kolejce sianowianki zmierzą się na wyjeździe z szóstą w tabeli Lechią Gdańsk, do której tracą tylko 2 punkty.

Victoria SP2 Sianów - Medyk III Konin 2:0 (1:0)
1:0 Wieczorek (26.), 2:0 Majerczak (79.)