Celtic strzelił drugą bramkę. Tego nie było w telewizji! Zobacz film, jak Celtic strzela gola VIDEO

MH
CELTIC STRZELIŁ DRUGIEGO GOLA W MECZU LEGIA WARSZAWA - CELTIC GLASGOW LIGA MISTRZÓW YouTube
Celtic Glasgow strzelił drugą bramkę w meczu Legia - Celtic (wynik meczu 4:1). Gdy piłkarze Legii cieszyli się z trzeciej bramki w meczu, Celtic Glasgow ruszyło do ataku. Wówczas padła druga bramka w meczu Legia-Celtic. Piłkarz "wojskowych" był bez żadnych szans. ZOBACZ FILM DRUGA BRAMKA CELTIC LEGIA. TEGO NIE POKAZAŁA TELEWIZJA. ZOBACZ FILM, VIDEO DRUGI GOL CELTIC.

CELTIC STRZELIŁ DRUGIEGO GOLA W MECZU LEGIA WARSZAWA - CELTIC GLASGOW LIGA MISTRZÓW. JAK TO SIĘ STAŁO?

Celtic strzelił drugą bramkę! Tego nie pokazała żadna telewizja. Gdy Legia Warszawa cieszyła się z trzeciego gola strzelonego w 84. minucie, piłkarze Celtic Glasgow postanowili kontynuować rozgrywkę, mimo że "wojskowi" byli na drugiej połowie stadionu. Bramkarz Legii praktycznie nie miał szans, gdy ruszyli na niego dwaj zawodnicy Celtika. Celtic strzelił wówczas drugą bramkę w meczu Liga Mistrzów Legia Celtic. Na szczęście gol nie został uznany przez holenderskiego sędziego Pola van Boekela.

ZOBACZ FILM DRUGA BRAMKA CELTIC LEGIA. TEGO NIE POKAZAŁA TELEWIZJA. ZOBACZ FILM, VIDEO DRUGI GOL CELTIC

W drużynie „Wojskowych” ponownie najlepszy był Miroslav Radovic, który strzelił dwie bramki. Gole dla Legii zdobyli też Michał Żyro i Jakub Kosecki. Dla gości trafił natomiast Callum McGregor.

Mistrz Polski powinien wygrać środowe spotkanie w jeszcze większych rozmiarach, ponieważ rywale przez całą drugą połowę grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Efe Ambrose'ego. Z kolei w drugiej połowie Ivica Vrdoljak nie wykorzystał dwóch rzutów karnych.

Od początku spotkania obie drużyny grały szybko i agresywnie. Mistrz Polski na boisku nie przypominał zespołu z pierwszych meczów tego sezonu. Niesiony ogłuszającym dopingiem legioniści byli bardzo zmotywowani i na początku skutkowało to sporą niedokładnością. Najbardziej widoczne było to w grze Michała Kucharczyka, który wrócił do podstawowego składu.

Goście nie pozostawali gorsi i również agresywnie walczyli już na połowie legionistów. To sprawiło, że mecz był szybki i stał na wysokim poziomie. W ósmej minucie goście wyszli na prowadzenie za sprawą Calluma McGregora, który poradził sobie z Tomaszem Brzyskim i precyzyjnym strzałem z okolic linii pola karnego pokonał Dusana Kuciaka.

CELTIC STRZELIŁ DRUGIEGO GOLA W MECZU LEGIA WARSZAWA - CELTIC GLASGOW LIGA MISTRZÓW. NIE POMOGŁO TO CELTIKOWI, ALE PRÓBOWALI WALCZYĆ

Odpowiedź gospodarzy była bardzo szybka, bo niespełna dwie minuty później wyrównał Miroslav Radovic, wykorzystując podanie Michała Żyry. Serb z polskim paszportem był zdecydowanie najlepszy w ekipie Henninga Berga i w 36. minucie zdobył drugą bramkę. Wykorzystał zamieszanie w polu karnym i w dość nietypowej pozycji trafił do siatki.

Swoje okazje mieli Duda i Żyro. Właśnie ten drugi trafił do bramki głową w 84. minucie. Świetne wejście na boisku zaliczył Jakub Kosecki, który zmienił Kucharczyka. Filigranowy pomocnik w końcówce spotkania przebojem wpadł w pole karne, po czym został sfaulowany przez Charliego McGregora. Rzutu karnego jednak po raz drugi nie wykorzystał Vrdoljak, jego strzał obronił Forster.

Chwilę później Chorwata wyręczył jednak Kosecki, który wykorzystał podanie z głębi pola i strzałem w dłuższy róg ustalił wynik spotkania.

Tym samym polski zespół ma sporą zaliczkę przed rewanżem, który odbędzie się w środę 6 sierpnia w Edynburgu.